رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۸

توزیع لاستیک ناوگان‌های درون شهری و برون شهری در اردیبل - خبر

 

 

توزیع لاستیک ناوگان‌های درون شهری و برون شهری در اردیبل

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اردیبل گفت:با توجه به انباشت لاستیک در انبار‌های استان رانندگان می‌توانند با در دست داشتن مدارک لازم برای دریافت لاستیک هرچه سریعتر اقدام کنند.

توزیع لاستیک ناوگان‌های درون شهری و برون شهری در اردیبل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رضا شیرین زاده با بیان اینکه در حال حاضر تعداد لاستیک‌های موجود در استان بیش از نیاز رانندگان می‌باشد و با انباشت لاستیک در استان روبرو هستیم گفت: توزیع لاستیک ناوگان‌های درون شهری و برون شهری بصورت نرم افزاری و تحت وب انجام می‌شود، لذا حواله‌های صادره نیز بر مبنای کارکرد ناوگان بصورت سیستمی صادر می‌گردد.
 
او از رانندگان پرتلاش استان خواست جهت اخذ لاستیک ناوگان باری برون شهری با در دست داشتن اسناد مالکیت خود در مرکز استان به انجمن صنفی رانندگان کالا واقع در میدان آزادگان اردبیل و ناوگان مسافربری نیز به انجمن صنفی رانندگان مراجعه نمایند.
 
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اردیبل با اشاره به اینکه رانندگان در شهرستان‌ها می‌توانند با مراجعه به ادارات راهداری و حمل ونقل جاده‌ای برای دریافت لاستیک مورد نیاز خود اقدام کنند تصریح کرد: براساس کارکرد و پیمایش خودرو رانندگان از سهمیه دولتی برخوردارمی شوند.
 
شیرین زاده ناوگان‌های فاقد کارت هوشمند را ناوگان درون شهری برشمرد و گفت:مالکان این ناوگان‌ها باید به سازمان حمل ونقل شهرداری‌های شهرستان‌ها مراجعه نموده و با ثبت نام در آن سازمان و اخد پروانه فعالیت، کد رهگیری دریافت نمایند.
 
او تصریح کرد: رانندگان پس از دریافت کد رهگیری می‌توانند با مراجعه به سایت www.utcms.ir حواله لاستیک مورد نیاز خود را بصورت الکترونیکی دریافت و مستقیما به نمایندگی مربوطه مراجعه نمایند.