جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

توزیع بیش از ۵۳ میلیون لیتر نفتگاز یورو ۴ در استان اردبیل - خبر

 

 

توزیع بیش از ۵۳ میلیون لیتر نفتگاز یورو ۴ در استان اردبیل

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت:طی شش ماه اول سال ۹۹ مقدار ۵۳ میلیون و ۵۱ هزار لیتر نفتگاز یورو ۴ در استان اردبیل توزیع شده است.

توزیع بیش از ۵۳ میلیون لیتر نفتگاز یورو ۴ در استان اردبیل

سید حجت مدنی، مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: نفتگاز با استاندارد یورو ۴ در طول شش ماه گذشته امسال ۵۳ میلیون و ۵۱ هزار لیتر در ۱۷باب جایگاه عرضه مواد نفتی در سطح منطقه اردبیل توزیع شده است.

او افزود: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل دارای ۴۳ باب جایگاه عرضه نفتگاز می‌باشد که از این تعداد ۱۷ باب در نواحی تابعه (مرکزی، خلخال، مشکین شهر، پارس آباد، گرمی و بیله سوار) وظیفه توزیع نفتگاز یورو ۴ را برعهده دارند.

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل با تاکید بر اینکه بنزین و گازوئیل با استاندارد یورو آلودگی کمتری برای محیط زیست دارد، بیان داشت:بطور متوسط روزانه ۲۸۵هزار لیتر نفتگاز یورو ۴ در استان اردبیل توزیع می‌شود که ۳۴ درصد از نفتگاز مصرفی استان را شامل می‌شود و بر این اساس هم‌اکنون نیز درصدد (جذب سهمیه بیشتر) جهت توزیع در سایر جایگاه‌های عرضه نفتگاز در استان هستیم.

مدنی ادامه داد: این مقدار نفتگاز یورو توسط هزار و ۸۳۰ دستگاه نفتکش طی این مدت به جایگاه‌های منطقه ارسال شده است.

او ضمن تقدیر از تلاش کارکنان منطقه اردبیل در جهت خدمت رسانی مفید و موثر به هم استانی‌های عزیز بیان داشت: به منظور حفظ حقوق شهروندی و حفاظت از محیط زیست، کارشناسان کنترل کیفیت، مهندسی فرآورده و خدمات مهندسی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل هر هفته حداقل یکبار تعداد ۷۲ باب جایگاه‌های عرضه سوخت اعم از بنزین و نفتگاز استان را از نظر کیفی و کمی کنترل می‌کنند که سوابق آن در دفاتر جایگاه‌های عرضه سوخت موجود می‌باشد.