جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

توزیع بیش از سه‌هزار بسته معیشتی در شهرستان مشگین شهر - خبر

 

 

توزیع بیش از سه‌هزار بسته معیشتی در شهرستان مشگین شهر

امام جمعه شهرستان مشگین شهر گفت: در آستانه شب تاسوعای حسینی، بیش از سه هزار بسته معیشتی در سطح شهرستان بین اقشار نیازمند و محروم توزیع شد.

توزیع بیش از سه‌هزار بسته معیشتی در شهرستان مشگین شهر
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام رضا باوقار در حاشیه برگزاری گام دوم از مرحله دوم کمک‌های مومنانه در شهرستان مشگین شهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در آستانه شب تاسوعای حسینی در راستای عمل به سیره نورانی حضرت سیدالشهداء(ع)، بیش از سه هزار بسته معیشتی در سطح شهرستان بین اقشار نیازمند و محروم جامعه توزیع شد.
 
وی افزود: این بسته‌های معیشتی باهمت خیرین استان و شهرستان در قالب کمک‌های مومنانه تهیه شده و گروه‌های جهادی، بسیج، سپاه و عشایر سهم بزرگی در تهیه و توزیع این اقلام داشته‌اند.
 
توزیع بیش از ۱۵هزار بسته معیشتی در شهرستان مشگین شهر
 
محمد پورمند نیز در این مراسم گفت: با ابلاغ فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر مواسات و همدلی در ایران اسلامی در راستای کنترل ویروس منحوس کرونا و دستگیری از اقشار آسیب پذیر جامعه در شهرستان مشگین شهر بسته‌های معیشتی در چند مرحله توزیع شده است.
 
وی افزود: در آستانه توزیع کمک‌های مومنانه در گام دوم از مرحله دوم به همت خیرین و مجموعه بسیج و سپاه، سه‌هزار و ۳۱۵ بسته معیشتی توسط خیرین استانی و شهرستانی تهیه و در بین نیازمندان توزیع شد.