جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

توزیع بروشور‌های بهداشتی در سرعین - خبر

 

 

توزیع بروشور‌های بهداشتی در سرعین

فرماندار سرعین گفت: تیم‌های گشت و نظارتی به‌صورت مداوم اقدام به توزیع بروشور‌های بهداشتی و بیان توصیه‌های بهداشتی و پزشکی در بین گردشگران می‌کنند.

توزیع بروشور‌های بهداشتی در سرعین

حسن حسن‌پور،گفت: در این ایام کرونایی که شاهد حضور مسافران در این شهر هستیم تیم‌های گشت و نظارتی به‌صورت مداوم اقدام به توزیع بروشورهای بهداشتی و بیان توصیه‌های بهداشتی و پزشکی در بین گردشگران می‌کنند.

او با بیان اینکه همه ساله در این موقع از سال، سرعین میزبان حجم زیادی از گردشگران بود، افزود: به دلیل شیوع کرونا و محدودیت مسافرت امسال حضور مسافران در این شهرستان به شکل قابل توجهی کاهش یافته است.

فرماندار سرعین در خصوص تأثیرات حضور گردشگران در وضعیت کرونایی شهرستان نیز گفت: از هفته گذشته وضعیت شهرستان در حالت زرد قرار گرفته و طبیعتاً تأثیر حضور مسافران و گردشگران در تعطیلات روزهای اخیر در وضعیت شهرستان، طی ۱۰ روز آینده مشخص می‌شود.

حسن پور با بیان این‌که برای بازگشایی آب‌های گرم معدنی منتظر دستور ستاد کرونا هستیم، افزود: درخصوص بازگشایی آبگرم‌ها حساسیت‌های خاصی وجود دارد که مسئولین شهرستانی و استانی پیگیر دریافت مجوز بهداشتی برای بازگشایی این مراکز هستند.