جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

توزیع برنج همزمان با ماه رمضان در اردبیل - خبر

 

 

توزیع برنج همزمان با ماه رمضان در اردبیل

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۵۴۰ تن برنج به مناسبت ماه مبارک رمضان در نمایشگاه‌های بین‌المللی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای استان عرضه می‌شود.

توزیع برنج همزمان با ماه رمضان در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، اصغر پرتوی افزود: همزمان با ماه مبارک رمضان 540 تن برنج در نمایشگاه بین‌المللی اردبیل و فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهرستان‌های استان عرضه و توزیع می‌شود و هدف ما کمک به خانواده‌ها به منظور خرید محصولات باکیفیت با قیمت مناسب است.

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی استان اردبیل با اشاره به اینکه 150 تن شکر نیز به مناسبت ایام ماه ضیافت الهی در نمایشگاه بین‌المللی توزیع می‌شود، افزود: این محصولات با تخفیف 20 تا 25 درصدی به مصرف‌کنندگان عرضه می‌شود و در زمینه توزیع محصولات و اقلام خوراکی در ماه رمضان مشکل خاصی وجود ندارد.

پرتوی بیان کرد: بسیاری از محصولات غذایی در ایام ماه مبارک رمضان توسط فروشگاه‌های زنجیره‌ای با قیمت مطلوب و تخفیف 20 درصدی به خریداران ارائه می‌شود و محصولات غذایی به مقدار لازم توسط جهاد کشاورزی ذخیره شده است و در این زمینه هیچ مشکلی نداریم.

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی استان اردبیل در ادامه تصریح کرد: امیدواریم مردم نیز برای خرید محصولات و اقلام خوراکی ماه رمضان از نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های بین‌المللی اقدام به خرید کنند چرا که قیمت ارائه شده محصولات غذایی در این مراکز نسبت به بازار بسیار پایین بوده و این یک امتیاز مناسب برای مصرف‌کنندگان محسوب می‌شود.