سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

توزیع بدون وقفه سوخت در مناطق سردسیر و صعب العبور استان ادامه دارد - خبر

 

 

توزیع بدون وقفه سوخت در مناطق سردسیر و صعب العبور استان ادامه دارد

مدیر شرکت نفت منطقه‌‌ای اردبیل گفت: با همت و عزم راسخ کارکنان شرکت نفت تامین و ارسال سوخت مورد نیاز مناطق صعب‌‌العبور استان اردبیل ادامه دارد.

توزیع بدون وقفه سوخت در مناطق سردسیر و صعب العبور استان ادامه دارد
سیدحجت مدنی با حضور در انبار نفت شهید بهفر اظهار داشت: بارش برف و افت دما، کارکنان سخت‌کوش و تلاشگر منطقه را در ارائه خدمات مصمم‌تر ساخته و با همت و عزم راسخ این عزیزان، سوخت مورد نیاز مناطق صعب‌العبور به موقع تأمین و ارسال می‌شود.
 
وی با بیان اینکه بصورت روزانه انواع فرآورده‌های نفتی به نقاط مختلف استان ارسال می‌‌شود، افزود: کارکنان منطقه علاوه بر تامین سوخت مناطق صعب‌‌العبور، برای ارسال به موقع و ایمن سوخت مجاری عرضه، واحدهای تولیدی، صنعتی و آموزشی، تلاش و فداکاری می‌‌کنند.
 
مدیر شرکت نفت منطقه‌‌ای اردبیل با اشاره به تامین 2 میلیون و 350 هزار لیتر نفت سفید به روستا‌های صعب‌العبور استان  قبل از فصل سرما بیان کرد: با بارش برف در منطقه، با تمهیدات و ذخیره‌سازی مناسب سوخت همچون سال‌های گذشته، تمامی مشکلات و سرمای پیش رو را با تلاش ویژه و سخت‌کوشی کلیه کارکنان جبران و برای مردم فهیم استان اردبیل خدمات بی‌شائبه‌ای را به نمایش خواهیم گذاشت.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدنی با اشاره به اینکه سوخت رسانی باید با کنترل دقیق صورت پذیرد، تصریح کرد: در روستا‌های سخت گذر توسط 30 فروشندگی روستایی ذخیره‌سازی سوخت زمستانی به صورت 100 درصد انجام شده و نظارت روسای نواحی بر عملکرد توزیع‌کنندگان سوخت جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم در مناطق صعب‌العبور در فصل سرما ضروری است.