جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

توزیع۵ هزار بسته نوشت افزار بین دانش آموزان مناطق محروم اردبیل - خبر

 

 

توزیع۵ هزار بسته نوشت افزار بین دانش آموزان مناطق محروم اردبیل

دبیر و سخنگوی رزمایش کمک مومنانه استان اردبیل گفت: بیش از ۵ هزار بسته نوشت افزاردر مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در بین دانش آموزان بی بضاعت استان اردبیل توزیع شد.

توزیع۵ هزار بسته نوشت افزار بین دانش آموزان مناطق محروم اردبیل

علی پیر جاهد ، دبیر و سخنگوی رزمایش کمک مومنانه استان اردبیل با اشاره به استمرار رزمایش کمک مومنانه در استان اردبیل گفت: تاکنون با همکاری خیرین، آموزش و پرورش، حوزه‌های بسیج دانش آموزی، بسیج فرهنگیان، بسیج اصناف، بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی ۵ هزار بسته نوشت افزار، کیف و کفش در بین دانش آموزان نیازمند در نواحی و مناطق استان توزیع شده است و توزیع بسته‌های نوشت افزار ادامه دارد.

او افزود: این بسته‌های معیشتی با همکاری خیرین و مردم نوع دوست، نواحی و اقشار بسیج استان تهیه شده بود که با حفظ کرامت انسانی در بین خانواده‌های نیازمند توزیع گردید.

دبیر و سخنگوی رزمایش کمک مومنانه استان اردبیل تصریح کرد: با مشارکت مردم خیر و نوع دوست استان ۵۳۴ رأس دام سبک و سنگین در قالب رزمایش کمک مومنانه قربانی و در بین نیازمندان توزیع شد.

پیر جاهد با اشاره به اجرای طرح صلواتی نانوایی‌ها در سطح استان، گفت: در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه با مشارکت خیرین، گروه‌های جهادی، پایگاه‌های مقاومت بسیج، دهیاری‌ها و نانوایی‌ها، تعداد ۵۸۵ نانوایی به صورت صلواتی به عرضه نان پرداختند.

او افزود: در ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان ۴۱ هزار عدد ماسک و ۶ هزار و ۵۰۰ عدد محلول ضدعفونی کننده با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)، گروه‌های جهادی، خیرین و بسیج سازندگی در قالب رزمایش کمک مومنانه در استان توزیع شد.