سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

توجه ویژه صدا و سیمای اردبیل به توسعه و رونق گردشگری - خبر

 

 

توجه ویژه صدا و سیمای اردبیل به توسعه و رونق گردشگری

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل گفت: مرکز صدا و سیمای اردبیل برای رونق گردشگری استان برنامه‌های ویژه‌ای را در نظر گرفته تا به رسالت مهم خود در این حوزه عمل کند.

توجه ویژه صدا و سیمای اردبیل به توسعه و رونق گردشگری

علی ملااحمدی، اظهار کرد: برنامه‌های اخیر اداره‌کل ورزش و جوانان استان اردبیل در زمینه توجه به اخذ امتیاز میزبانی مسابقات مهم ورزشی و رونق گردشگری قابل تقدیر است.

وی افزود: مرکز صدا و سیمای استان اردبیل با انجام برنامه ریزی‌های لازم برای رونق گردشگری استان اردبیل برنامه‌های ویژه‌ای را در نظر گرفته است تا با توجه به این موضوع مهم که منجر به رونق اقتصادی منطقه نیز خواهد شد، به رسالت مهم خود در این حوزه عمل کند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل با اشاره به اهمیت نهادینه شدن ورزش در جامعه، ادامه داد: ورزش به عنوان یکی از ارکان معرفی توانمندی‌های مناطق مختلف کشور و کمک به رونق اقتصادی و گردشگری جامعه محسوب می‌شود.

ملااحمدی تصریح کرد: صدا و سیمای استان اردبیل برای تولید و پخش برنامه‌های مشارکتی از آمادگی لازم برخوردار بوده و یکی از اهداف مهم سازمان تدوین و ساخت برنامه‌های مشارکتی در موضوعات متنوع با حمایت دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل است.

وی یادآور شد: انسجام و هماهنگی بیشتر با دستگاه‌های اجرایی در تحقق اهداف سازمان صدا و سیما و انجام پوشش مناسب رسانه‌ای نقش آفرین خواهد بود و با فراهم آوردن فضای دوستانه و تداوم هماهنگی با دستگاه‌های اجرایی برنامه‌های مناسب موضوعی و مرتبط با اهداف دستگاه‌های اداری انعکاس داده خواهد شد.