سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

تهیه 200 هزار دز واکسن تب برفکی در اردبیل - خبر

 

 

تهیه 200 هزار دز واکسن تب برفکی در اردبیل

رئیس اتحادیه دامداران استان اردبیل گفت: با پیگیری‌های انجام شده ۲۰۰ هزار دز واکسن تب برفکی در اردبیل تهیه و به دامپزشکی استان تحویل داده شد.

تهیه 200 هزار دز واکسن تب برفکی در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، صمد علی‌حسینی افزود: با تلاش‌های صورت گرفته 200 هزار دز واکسن تب برفکی در اردبیل تهیه و به دامپزشکی استان تحویل داده شد که اداره کل دامپزشکی استان نیز تاکنون در زمینه کنترل و پیشگیری از بیماری تب برفکی اقدامات قابل ملاحظه‌ای را انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه هزینه خرید واکسن تب برفکی در استان اردبیل 600 میلیون تومان بوده است، تصریح کرد: هم‌اکنون با تلاش دامپزشکی استان اردبیل در سطح استان شاهد کنترل همه‌جانبه این بیماری هستیم و انتظار می‌رود دراین زمینه هیچ گونه نگرانی از سوی دامداران استان وجود نداشته باشد.

رئیس اتحادیه دامداران استان اردبیل با بیان اینکه نظارت همه‌جانبه‌ای در تهیه واکسن تب برفکی و اجرای طرح واکسیناسیون در اردبیل وجود دارد، ‌گفت: اتحادیه دامداران استان اردبیل از همان آغاز شیوع بیماری تمام تلاش خود را به کار گرفته تا شاهد کنترل تب برفکی و تلفات این بیماری در اردبیل باشد که خوشبختانه اقدامات انجام شده در این زمینه بسیار نتیجه‌بخش بوده است.