جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

تهیه و تدوین سند توسعه در شهرستان‌های استان اردبیل - خبر

 

 

تهیه و تدوین سند توسعه در شهرستان‌های استان اردبیل

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: در حال تهیه سند توسعه شهرستان‌های استان اردبیل هستیم تا زمینه برنامه‌ریزی هدفمند تا سال ۱۴۰۰ در سطح استان فراهم آید.

تهیه و تدوین سند توسعه در شهرستان‌های استان اردبیل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، داود شایقی گفت: استاندار اردبیل و معاونان وی در نخستین سرکشی به ادارات و نهادهای استان با حضور در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی از نزدیک با این مجموعه و توان کارشناسی و مدیریتی آن آشنا شده و ما نیز به عنوان بازوی اجرایی در مسیر توسعه استان قطعا کمک‌کار استانداری در پیشبرد اهداف و برنامه‌ها خواهیم بود.
 
وی با اشاره به فعالیت معاونت‌های متعدد و شکل‌گیری جلسات مختلف در سطح استان با محوریت تولیدی و اقتصادی، فنی و عمرانی و توسعه فرهنگی و اجتماعی، بیان کرد: ما نیز به عنوان یک مشاور امین در کنار مجموعه‌ دستگاه‌های اجرایی استان هستیم تا با صداقت و توان کارشناسی بتوانیم کمک‌کار مجموعه مدیریتی استان باشیم.
 
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: در همین مدت سه ماهی که استاندار اردبیل به این استان آمده‌اند و در 12 هفته‌ای که پیگیر مسایل استان بودند بیش از 10 هفته به شکل مستمر در تهران و با سازمان برنامه و بودجه پیگیر پروژه‌های مهم و اساسی استان بودیم تا فرآیند خوبی را در بودجه سال آینده در اجرای این پروژه‌ها شاهد باشیم.
 
شایقی تصریح کرد: استاندار اردبیل در پیگیری پروژه راه‌آهن با ایجاد تعهد و قبول یک ریسک بزرگ اعلام کردند که در مدت سه سال باید این پروژه با همه سختی که در مسیر اجرا دارد تکمیل و به بهره‌برداری برسد که در همین مدت کوتاه علاوه بر 75 میلیارد تومان اعتبار مصوب راه‌آهن 100 میلیارد تومان اعتبار دیگر نیز به این پروژه تخصیص خواهد یافت.