سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

تهیه تجهیزات سخت افزاری برای مدارس اردبیل - خبر

 

 

تهیه تجهیزات سخت افزاری برای مدارس اردبیل

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: 2 میلیارد تومان برای تجهیزات سخت افزاری مدارس استان تهیه شد.

تهیه تجهیزات سخت افزاری برای مدارس اردبیل

احمد ناصری تصریح کرد: این تجهیزات در قالب دو کاروان به مدارس ارسال شده است.

وی افزود: کاروان نخست شامل سخت افزار اداری، تجهیزات فرهنگی و آموزشی به ارزش یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بوده که ارسال شده و در کاروان دوم نیز به میزان یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تجهیزات تهیه شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت: بخشی از سیاست های اقتصاد مقاومتی به بهره وری و استفاده بهینه از منابع موجود تاکید دارد و در این راستا کاروان های امید به دنبال ارتقا بهره وری مدارس اعزام می شوند.

ناصری افزود: در راستای ارتقا سطح معیشت فرهنگیان تجهیزات لازم برای ۱۲۰ مورد از اتاق اسکان فرهنگیان به میزان ۴۰۰ میلیون تومان تحویل شده است.

وی تصریح کرد: در راستای ارتقا کیفیت خدمات آموزشی نیز تجهیزات هوشمند سازی ۴۰ کلاس درس شامل پرده، لپ تاپ و پروژکتور به میزان ۲۰۰ میلیون تومان تهیه و تحویل شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت: علاوه بر این با فروش ۳۰ خودرو فرسوده، ۱۹ خودرو جدید نیز خریداری شده و ۸۰۰ میلیون تومان به این منظور اختصاص یافته است.

ناصری با یادآوری هزینه کرد چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی برای استاندارد سازی مدارس در سال گذشته افزود: ۴۰ مدرسه نیز با هزینه کرد ۲۴ میلیارد تومان تحویل شد.