جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

تنگنا‌های شهرداری‌ها با هنر و خلاقیت مدیریتی قابل حل است - خبر

 

 

تنگنا‌های شهرداری‌ها با هنر و خلاقیت مدیریتی قابل حل است

استاندار اردبیل گفت: مشکلات و تنگنا‌های شهرداری‌ها با هنر و خلاقیت مدیریتی شهرداران قابل حل و رفع است.

تنگنا‌های شهرداری‌ها با هنر و خلاقیت مدیریتی قابل حل است

اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در سمینار شهرداران استان که با حضور جمالی نژاد، معاون عمران و توسعه امور شهری وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها برگزار شد، گفت: مقایسه وضعیت شهرداری‌ها در زمان مدیریت‌های مختلف این موضوع را ثابت کرده که به کار گیری هنر مدیریتی باعث کاهش مسائل در شهرداری‌ها شده است.

او استفاده بهینه از منابع و امکانات، کاهش معوقات، جذب سرمایه گذاران، رونق فعالیت‌های عمرانی و کسب رضایت کارکنان در پرداخت به موقع حقوق و مزایا از جمله مولفه‌های موفقیت یک فرد در مدیریت شهر عنوان کرد.

استاندار اردبیل تصریح کرد: یک شهردار موفق باید بتواند با هنر جذب و بهبود رابطه با سرمایه گذاران زمینه توسعه شهر را که منجر به افزایش درآمد‌های شهرداری نیز می‌شود، فراهم سازد.

بهنام جو گفت: افزایش سرمایه گذاری در شهر‌ها علاوه بر اینکه به توسعه و آبادانی شهر‌ها کمک می‌کند، موجب افزایش درآمد مردم نیز خواهد شد.

او در ادامه از هماهنگی برای جذب نیرو و تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری‌ها خبر داد.

استاندار اردبیل بیان کرد: در چند سال اخیر جذب نیرو برای شهرداری‌ها انجام نشده که با هماهنگی حوزه شهرداری‌های وزارت کشور برنامه ریزی در این خصوص انجام می‌شود.

بهنام جو از تلاش برای تجهیز شهرداری‌های استان به ماشین آلاتی، چون کامیون خبر داد و افزود: در این راستا توافقات لازم با کارخانه کامیون سازی مشگین شهر انجام شده است.