رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۶ تیر ۱۳۹۸

تمهیدات لازم برای استقبال از گردشگران نوروزی در خلخال فراهم شده است - خبر

 

 

تمهیدات لازم برای استقبال از گردشگران نوروزی در خلخال فراهم شده است

رئیس میراث فرهنگی خلخال گفت: تمهیدات و برنامه ریزی‌ها برای استقبال از مسافران نوروزی در ستاد خدمات سفر فراهم شده است.

تمهیدات لازم برای استقبال از گردشگران نوروزی در خلخال فراهم شده است

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان محمد رضا شایقی، رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان خلخال صبح امروز با اعلام این خبر افزود: این مسافران در مراکز اقامتی از جمله هتل‌ها، میهمانپذیر‌ها، مراکز اقامتی و گردشگری رسمی، خانه مسافرها، مراکز بوم گردی و اقامتگاه‌های دولتی اسکان خواهند یافت.

شایقی گفت: با هدف ارتقای سطح خدمات ارائه شده به مسافران و گردشگران نوروزی طرح ویژه نظارت بر اماکن گردشگری این شهرستان از ۲۵ اسفند ماه امسال تا ۲۵ فروردین سال آینده اجرا می‌شود.

وی افزود: تمهیدات لازم برای اسکان اضطراری میهمانان نوروزی در مواقع شرایط بد جوی و بارندگی‌های برف و باران در نمازخانه‌ها، مساجد، سالن‌های ورزشی و اماکن عمومی در اختیار بخش خصوصی انجام شده است.

دبیر ستاد خدمات سفر خلخال اظهار داشت: استقبال و پذیرایی مناسب از مسافران و میهمانان نوروزی نیازمند برنامه ریزی صحیح از سوی مسوولان دستگاه‌های اجرای همراه با همکاری متولیان گردشگری بخش خصوصی است.

وی با اشاره به اینکه پروژه‌های سرمایه گذاری در این شهرستان در حال انجام است، بیان کرد: با تکمیل و بهره برداری از این طرح‌ها زمان ماندگاری مسافران و گردشگران خلخال افزایش خواهد یافت.