جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

تمهیدات زمستانی برای ادامه احداث پل قدس - خبر

 

 

تمهیدات زمستانی برای ادامه احداث پل قدس

شهردار اردبیل از تمهیدات زمستانی برای ادامه احداث پل قدس در اردبیل خبر داد.

تمهیدات زمستانی برای ادامه احداث پل قدس

حمید لطف‌اللهیان اظهار کرد: در ماه‌های اخیر احداث پل قدس سرعت مناسبی را پیدا کرده و در چندین جبهه کاری تکمیل این مجموعه در دستور کار قرار گرفته است.
وی از پل قدس به عنوان بزرگترین پروژه شهری در استان یاد کرد و گفت: برای اینکه ادامه احداث این پل را شاهد باشیم، تمهیداتی در نظر گرفته شده تا در زمستان و فصل سرد سال مشکلی از جهت اجرا و روند احداث آن شاهد نباشیم.
شهردار اردبیل افزود: در حال حاضر کارگران، مهندسان و پیمانکاران با قوت و قدرت احداث این پل را در دستور کار قرار دادند و امیدواریم تا پایان امسال محور اصلی پل و بخش مهمی از آن به بهره‌برداری برسد.
لطف‌اللهیان در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: جبهه کاری در فصل زمستان با رعایت الزامات فنی و مهندسی بدون توقف در حال انجام است و با قوت و قدرت شهرداری تلاش می‌کند نیاز مجموعه پیمانکاران و مهندسان را اعم از تجهیزات و امکانات مناسب تأمین و به روند احداث این مجموعه کمک کنند.
وی خاطر نشان کرد: شهرداری سعی می‌کند با نظارت دقیق و به صورت شبانه‌روزی بر روند احداث این پروژه توقفی در فرآیند آن شکل نگیرد و زمینه برای تسریع و تکمیل هر چه سریعتر پل قدس فراهم آید.
لطف‌اللهیان اضافه کرد: ما از پیمانکار خواسته‌ایم تا با در نظر گرفتن شرایط سرد زمستانی اردبیل تمهیدی را به کار بگیرد تا بخشی از اینآذر پروژه که توان اجرا و ادامه کار در زمستان را دارد، پیگیری شده و پروژه در موعد مقرر به سرانجام برسد.