سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

تمدید مهلت ثبت نام طرح جهیزیه آسمانی در اردبیل - خبر

 

 

تمدید مهلت ثبت نام طرح جهیزیه آسمانی در اردبیل

مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل از تمدید مهلت ثبت نام طرح جهیزیه آسمانی در استان اردبیل خبر داد.

تمدید مهلت ثبت نام طرح جهیزیه آسمانی در اردبیل

علی پیرجاهد اظهار کرد: با توجه به استقبال مردم  مهلت ثبت نام طرح جهیزیه آسمانی در دفاتر بسیج سازندگی نواحی استان اردبیل تا ۱۰ دی ماه سال‌جاری در استان اردبیل تمدید شد.

وی افزود: در طرح جهیزیه آسمانی ۱۳ قلم از کالای مورد نیاز جهیزیه به قیمت ۶ میلیون تومان اهدا می‌شود که از این مبلغ نیز یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان توسط قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه و ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان نیز توسط متقاضی پرداخت می‌شود.

مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اشاره به اقلام ایرانی موجود در جهیزیه آسمانی، تشریج ‌کرد: یخچال و فریزر، اجاق گاز، فرش، ماشین لباس‌شویی، پتو، سرویس قابلمه، جاروبرقی، سرویس آرکوپال، اتو بخار، کتری برقی، پلوپز، ساعت و سرویس قاشق و چنگال کالاهای ایرانی موجود در این طرح هستند که هزینه و قیمت کالاهای موجود نیز در طرح در مقایسه با قیمت بازار ارزان‌تر است.

پیرجاهد بیان کرد: طرح جهیزیه آسمانی با هدف ترویج ازدواج آسان و حمایت از کالای داخلی در حال برگزاری است که  تمام کالا‌های تهیه شده در این طرح کالای ایرانی بوده و تولید داخل است.

وی با اشاره به اهمیت و لزوم ترویج  فرهنگ ارزشمند ازدواج آسان در جامعه، تصریح کرد: تلاش ما این است که زمینه ازدواج آسان را برای جوانان فراهم کنیم تا زوجین جوان بدون هیچ دغدغه‌ای تشکیل زندگی دهند.

مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: کلیه دفاتر بسیج سازندگی در نواحی بسیج سپاه استان آماده ثبت نام هستند و تمهیدات لازم نیز برای تحویل اقلام بعد از اتمام مهلت ثبت نام در نواحی بسیج استان به متقاضیان در نظر گرفته شده است.