جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

تمام پروژه‌های صنعتی شهری اردبیل با مشارکت بخش خصوصی اجرا می‌شود - خبر

 

 

تمام پروژه‌های صنعتی شهری اردبیل با مشارکت بخش خصوصی اجرا می‌شود

استاندار اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته تمام پروژه‌های صنعتی شهری اردبیل با مشارکت بخش خصوصی اجرا می‌شود.

تمام پروژه‌های صنعتی شهری اردبیل با مشارکت بخش خصوصی اجرا می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اکبر بهنامجو عصر امروز در جلسه پنجره توسعه اشتغال اردبیل اظهار داشت: توسعه اشتغال در حال حاضر با هدف کاهش بروکراسی‌های ادرای یک اقدام بسیار مهم در استان است که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های اساسی مورد توجه واقع شده است و تلاش بر این است که مشکلات را در این زمینه به حداقل برسانیم.
 
وی با اشاره به این که ارائه تسهیلات و حمایت از بخش خصوصی مهم‌ترین اولویت ما است بیان کرد: تلاش و اهتمام ما توسعه اقتصادی استان با در نظر گرفتن مشکلات و موانع موجود است که در این زمینه انتظار ما از بانک‌های عامل این است که موانع را از سر راه بردارند و برنامه‌های مناسبی در این زمینه تدوین کنیم.
 
استاندار اردبیل تصریح کرد: طرح‌های روستایی با هدف ایجاد اشتغال پایدار یک مسئله مهم است که در این زمینه تلاش بر این است که مشکل اشتغال در روستاها را برطرف کرده و از مهاجرت معکوس جلوگیری کنیم که در این زمینه از هر گونه طرح و ایده اشتغال‌زا حمایت می‌شود و وعده ما برای 20 هزار فرصت شغلی تا پایان سال عملی خواهد شد.
 
بهنامجو تصریح کرد: حل مشکلات اشتغال در مناطق روستایی استان اولویت اساسی است و در این زمینه با حضور سرمایه‌گذاران تلاش می‌کنیم به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.
 
فرحی مدیر عامل پست بانک ایران نیز در این جلسه بیان کرد: تشکیل 65 پایگاه روستایی پست بانک ایران و ارائه تسهیلات کم بهره مهم‌ترین هدف ما است که در این زمینه رفع کارآفرینان پروژه‌های صنعتی مهم‌ترین اولویت ما است و تلاش بر این است که با همکاری بانک‌های عامل مشکلات موجود را در کم‌ترین زمان ممکن برطرف کنیم.