جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

تمام پایگاه‌های بسیج شهرستان به پایگاه سلامت تبدیل می‌شوند - خبر

 

 

تمام پایگاه‌های بسیج شهرستان به پایگاه سلامت تبدیل می‌شوند

فرمانده سپاه ناحیه مشگین‌شهر گفت: تمام پایگاه‌های بسیج شهرستان به پایگاه سلامت تبدیل می‌شوند تا زمینه مقابله به کرونا ویروس با قدرت بیشتری فراهم شود.

تمام پایگاه‌های بسیج شهرستان به پایگاه سلامت تبدیل می‌شوند
محمد پورمند عصر امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: تمام پایگاه‌های بسیج شهرستان به پایگاه سلامت تبدیل می‌شوند تا زمینه مقابله به کرونا ویروس با قدرت بیشتری فراهم شود.
 
وی با بیان اینکه  بسیج برخواسته از بطن اقشار مختلف مردم است، افزود: پایگاه‌های بسیج در دوران شیوع بیماری کرونا در قالب رزمایش کمک مومنانه هزاران بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند توزیع کرد و گفتنی است بسیج در بحث بهداشت محیط و ضدعفونی معابر شهری و روستایی در خط اول مبارزه با ویروس کرونا قرار دارد.
 
فرمانده سپاه ناحیه مشگین‌شهربا بیان اینکه  شعار محوری هفته بسیج «بسیج پیشرو و امیدآفرین» اعلام شده است، گفت:  امنیت و سرافرازی ایران اسلامی مرهون تلاش و رشادت‌های بسیجیان جان بر کف وحاصل خون شهدا است.
 
پورمند با اشاره به برگزاری برنامه‌های هفته بسیج شهرستان بیان کرد: با توجه به وضعیت قرمز کرونا در شهرستان  با توجه به اینکه نباید برنامه‌های برگزار شده سلامت مخاطبین را به خطر بیندازد به همین خاطر از ظرفیت فضای مجازی و رسانه‌های برخط استفاده خواهیم کرد.
 
وی با اشاره به اینکه  تشکیل بسیج از اقدامات مهم امام خمینی(ره) قبل از شروع جنگ تحمیلی بود، افزود: برنامه‌های هفته بسیج در دو محور سلامت و خدمت مومنانه برگزار خواهد شد.