رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

تمامی دانش‌آموزان اردبیلی از بیمه حوادث برخوردار شدند - خبر

 

 

تمامی دانش‌آموزان اردبیلی از بیمه حوادث برخوردار شدند

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: تمامی دانش‌آموزان اردبیلی در نواحی و مناطق مختلف از بیمه حوادث برخوردار هستند.

تمامی دانش‌آموزان اردبیلی از بیمه حوادث برخوردار شدند
حسین برزگر در دیدار با مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش به ضرورت استفاده هر چه مطلوب از منابع مالی موجود اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از جمله مهمترین طرح‌های اداره‌کل آموزش و پرورش در حوزه‌های مختلف شناسایی و افزایش اعتبارات و داشته‌های فعلی است.
 
وی به گزارشی از آخرین وضعیت منابع مالی آموزش و پرورش پرداخت و افزود: در مقایسه درآمد منابع این دستگاه آموزشی در استان اردبیل نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته می‌توان به افزایش نزدیک به 40 درصدی درآمدها اشاره کرد.
 
 معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اردبیل تصریح کرد: برخورداری از بیمه دانش‌آموزی در مقابله با هرگونه حادثه احتمالی از ضرورت برخوردار بوده و در این موضوع می‌توان به برخورداری تمامی دانش‌آموزان از بیمه حوادث اشاره کرد.
 
برزگر یادآور شد: با مساعدت و همکاری‌های انجام پذیرفته با مراکز شهرستانی تکمیل و احداث مراکز رفاهی و خدماتی فرهنگیان در دستور کار قرار گرفته و برنامه‌های خوب عملیاتی را در این زمینه شاهد هستیم.
 
وی توضیح داد: برای دستیابی هر چه بهتر به برنامه‌های مدنظر دستگاه‌ها نیازمند تأمین زیرساخت‌ها و منابع مالی مورد نیاز هستیم و برای تحقق آن نباید تنها به منابع دولتی متکی بود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اردبیل یادآور شد: در نواحی مختلف آموزش و پرورش استان برای دستیابی به اهداف سال اقتصاد مقاومتی به دنبال درآمدزایی و افزایش منابع مالی بوده و در این مسیر بر اساس قوانین اعلام شده پیش خواهیم رفت.