سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

تمامی اماکن ورزشی و باشگاه‌های خصوصی گندزدایی می‌شوند - خبر

 

 

تمامی اماکن ورزشی و باشگاه‌های خصوصی گندزدایی می‌شوند

سرپرست ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: در راستای پیشگیری از ویروس کرونا تمامی اماکن ورزشی و باشگاه‌های خصوصی استان اردبیل گندزدایی می‌شوند.

تمامی اماکن ورزشی و باشگاه‌های خصوصی گندزدایی می‌شوند

محمدرضا برادران اظهار داشت: در راستای پیشگیری از ویروس کرونا طبق تصمیم کارگروه مدیریت بحران پیشگیری از ویروس کرونا، تمامی باشگاه های ورزشی خصوصی و استخر های ورزشی به مدت یک هفته در شهرستان اردبیل تعطیل و در طی این هفته طبق هماهنگی هایی که با دانشگاه علوم پزشکی انجام گرفته تمامی اماکن ورزشی و باشگاه‌های خصوصی استان اردبیل گندزدایی و ضدعفونی می‌شوند.

وی افزود: تا به امروز سالن‌های مجموعه استادیوم تختی، سالن 6 هزار نفری رضازاده و سالن حجاب گندزدایی شده است و بیش از 2 هزار پوستر و اطلاعیه‌های آموزشی و پیشگیری با ویروس و 20 عدد بنر در اماکن ورزشی استان اردبیل توسط اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل نصب شده است که تهیه و توزیع این پوستر‌ها و بنر‌ها درراستای افزایش آگاهی شهروندان و ورزشکاران در خصوص این ویروس انجام شده است.

 

سرپرست ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به اینکه سازمان‌های مردم نهاد معاونت فرهنگی و امور جوانان نیز در کنار اداره کل جهت کاهش خطرات این ویروس در کنار مردم هستند، بیان کرد: به همت سازمان‌های مردم نهاد و معاونت فرهنگی و امور جوانان استان بیش از 1500 ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده به همراه پک آموزشی در 6 نقطه پر تردد شهر و مناطق محروم توزیع شد و این اقدامات ادامه خواهد داشت.

برادران تصریح کرد: تمامی مسابقات، همایش‌ها و برنامه‌های فرهنگی ورزشی در سطح استان اردبیل تا اطلاع ثانوی لغو شده است و کلیه باشگاه‌های ورزشی، سالن‌های ورزشی و استخر‌ها اعم از خصوصی و دولتی تا آخر هفته تعطیل است.