رونق تولید ملی | دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۸

تماشاگران اردبیل برنده بازی بودند/ تیم شهرداری مستحق برد بود - خبر

 

 

تماشاگران اردبیل برنده بازی بودند/ تیم شهرداری مستحق برد بود

تماشاگران اردبیل برنده بازی بودند/ تیم شهرداری مستحق برد بود

تماشاگران اردبیل برنده بازی بودند/ تیم شهرداری مستحق برد بود

محمدرضا شیردل عصر امروز در نشست مطبوعاتی بعد از بازی دو تیم شهرداری اردبیل و فولاد یزد در ورزشگاه تختی اردبیل اظهار کرد: واقعیت این است که ما برای کسب حداکثر یک امتیاز بازی به اردبیل آمده بودیم اما با خوش‌شناسی توانستیم سه امتیاز را به دست آوریم.

وی با بیان اینکه تیم شهرداری اردبیل مستحق برد بود و موقعیت‌های بسیار زیادی را برای گل زدن از دست داد، تصریح کرد: ما از تک موقعیت خود استفاده کردیم و تیم شهرداری اردبیل را شکست دادیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد یزد با بیان اینکه این تیم توان ایستادن در جایگاه‌های بهتری را دارد، گفت: برنده اصلی بازی امروز تماشاگران خونگرم اردبیلی بودند که با حمایت از تیم خود زمینه انجام یک بازی شایسته را فراهم کردند.

شیردل با بیان اینکه داور در صحنه‌های تأثیرگذار درست سوت زده و کمتر خطا و اشتباهی را داشته است، افزود: ما اگر تمام فکر و ذهنمان را به بازی خوب خود اختصاص دهیم و کمتر در کار داوری دخالت کنیم، قطعاً وضعیت بهتر و شایسته‌تر است.

وی 20 تیمی بودن لیگ دسته یک را به همراه انجام بازی‌های سخت و دشوار و فرسایشی یادآور شد و بیان کرد: تیم فولاد یزد به رغم مشکلاتی که دارد با تمام توان خود در رقابت‌های لیگ یک حاضر است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سرمربی تیم فوتبال فولاد یزد وضعیت مالی باشگاه فولاد یزد را مناسب ندانست و اضافه کرد: این باشگاه وضعیت مناسبی نداشته و به راحتی نمی‌توان از کنار این وضعیت مالی نامناسب عبور کرد بلکه باید این شرایط بهبود یابد.