رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

تلاش برای حل مشکلات معیشتی شهروندان وظیفه ماست - خبر

 

 

تلاش برای حل مشکلات معیشتی شهروندان وظیفه ماست

استاندار اردبیل گفت: همه ما به عنوان مسئول وظیفه داریم تا برای حل مشکلات معیشتی شهروندان تلاش نمائیم.

تلاش برای حل مشکلات معیشتی شهروندان وظیفه ماست

به گزارش باشگاه خبرنکاران جوان, اکبر بهنام جو ، استاندار اردبیل در دیدار با مدیرعامل شرکت بازرگانی شاهد بیان کرد: رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار از ضروری ترین اقداماتی است که می تواند از مشکلات خانواده ها بکاهد. در سال جاری باید همه مسئولان برای رشد اشتغال و توسعه صنایع گام‌ بردارند و با مشارکت و حمایت از سرمایه گذاران و کارآفرینان در رونق تولید نقش آفرین باشند.

وی با اشاره به اولین واحد صنعتی در دست احداث در منطقه ویژه اقتصادی نمین گفت: واحد صنعتی تولید بلور و کریستال یکی از بزرگترین صنایعی است که در استان ایجاد می شود که ظرفیت ایجاد ۱۵۰۰ فرصت شغلی مستقیم و حدود ۱۰۰ میلیون دلار صادرات دارد.

استاندار اردبیل افزود: همه مسئولان استان و شرکت بازرگانی شاهد باید از این طرح و سایر طرح های سرمایه گذاری حمایت و برای بهره برداری از آن در سال جاری تلاش نمایند.

بهنام جو همچنین از ارائه درخواست توسط چند شرکت فعال در زمینه های انرژی، صنایع غذایی و صنایع نساجی جهت استقرار در منطقه ویژه اقتصادی نمین خبر داد و از مسئولان این منطقه خواست تا نسبت به بررسی درخواست ها و همکاری جهت تحویل زمین اقدام نمایند.

در این دیدار محمد باقر نوفلی، مدیرعامل شرکت بازرگانی شاهد به عنوان سازمان مسئول منطقه ویژه اقتصادی نمین؛ با قدردانی از توجه و همکاری های استاندار اردبیل با این شرکت در جهت تکمیل زیر ساخت های منطقه ویژه اقتصادی نمین، ضمن ارائه گزارشی از روند عملیات اجرائی، از شتاب بیشتر کارهای عمرانی در سال جاری خبر داد.