سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

تقدیم لایحه بودجه سال آینده شهرداری به شورای شهر اردبیل - خبر

 

 

تقدیم لایحه بودجه سال آینده شهرداری به شورای شهر اردبیل

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر لایحه بودجه سال آینده شهرداری با 22 درصد افزایش نسبت به سال قبل به شورای شهر اردبیل تقدیم شد.

تقدیم لایحه بودجه سال آینده شهرداری به شورای شهر اردبیل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما در دومین روز دهه فجر، فرهنگسرای آل عباء در محله بنی هاشم اردبیل افتتاح و آیین تقدیم لایحه بودجه سال 98 شهرداری و مناطق و سازمانهای وابسته ، به شورای اسلامی شهر اردبیل در همین محل برگزار شد .

بودجه شهرداری اردبیل در سال 98 با 22 افزایش نسبت به متمم بودجه امسال 550 میلیارد تومان پیشنهاد شده است
در این مراسم آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با اشاره به اینکه مجموعه شهرداری تاثیر مستقیم در نوع زندگی مردم داشته و به عنوان یک نهاد فرهنگی ، اجتماعی و عمرانی نقشی تعییین کنند در سطح رفاه و عزت شهروندان دارد گفت : شایسته است که در برنامه ریزیهای کلان شهری مسائل دهه های آتی در نظر گرفته شود و آبادانیهای و امکاناتی که در شهر به وجود می آید در شان اهالی شریف و انقلابی اردبیل و مطابق با پیشرفتهای جهانی باشد .
وی بهسازی وزیباسازی ورودیها و حاشیه های شهر باز گشایی معابر اصلی و حل معضل ترافیک ، ایجاد صحن و فضای باز در اطراف ابنیه تاریخی و اجرای طرح باغ شریعت و برخی اقدامات فرهنگی را از مسائل مهم حال حاضر در شهر اردبیل عنوان کرد.
بهنام جو استاندار اردبیل نیز پیگیر طرحهای عمرانی نیمه کاره شهرداری اردبیل شد و افزود : مرکز استان امروز شاهد تغییرات اساسی مبلمان شهری است و استانداری اردبیل در همکاری و هماهنگی تنگاتنگ با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مصمم است با تامین منابع مالی زمان بهره برداری از طرحها را به حداقل برساند.