جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

تقاطع نیار تصادفات حادثه‌ساز را به حداقل می‌رساند - خبر

 

 

تقاطع نیار تصادفات حادثه‌ساز را به حداقل می‌رساند

شهردار اردبیل گفت: احداث تقاطع و میدان بزرگ نیار به کاهش تصادفات و تلفات رانندگی منجر خواهد شد.

تقاطع نیار تصادفات حادثه‌ساز را به حداقل می‌رساند

حمید لطف‌اللهیان صبح امروز در جریان بازدید از طرح‌های توسعه‌ای منطقه نیار با عذرخواهی از بابت مشکلات موقت به وجود آمده ناشی از عملیات عمرانی طرح اصلاح هندسی تقاطع نیار بر روی کمربندی، ابراز امیدواری کرد که با تکمیل این طرح اهالی شاهد رفع مشکلات دیرینه ترافیکی موجود در این منطقه باشند.

شهردار اردبیل با تاکید بر اینکه احداث تقاطع و میدان بزرگ نیار به کاهش تصادفات و تلفات رانندگی منجر خواهد شد بیان کرد: شهرداری اردبیل نهادی مردمی است و به لحاظ احترام به همین جایگاه مردمی این نهاد تلاش داریم تا در جهت رفع مشکلات مردم اقصی نقاط شهر برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم.

لطف‌اللهیان از تصمیم مجموعه تحت مدیریت خود به منظور ایجاد تسریع در اجرای طرح اصلاح هندسی و بازگشایی تقاطع نیار خبر داد.

وی افزود: از اول فصل کاری امسال کار اصلاح و بازگشایی این تقاطع آغاز شده و در آینده‌ای نزدیک و حداقل در عرض چند ماه آینده به طور کامل اجرا و به بهره‌برداری می‌رسد.

شهردار اردبیل ادامه داد: تاکنون 21 ساختمان تجاری و مسکونی به منظور پیشبرد طرح اصلاح هندسی تقاطع نیار در این محدوده تملک و تخریب شده است.

لطف‌اللهیان اضافه کرد: میدان بزرگی با مساحت بالغ بر یک هکتار و با فضای سبز مناسب برای این تقاطع طراحی شده است که با هزینه‌ای معادل هزینه ساخت یک زیرگذر در حال اجرا بوده و پس از تکمیل تقدیم اهالی محله نیار و مناطق اطراف خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، اهالی محله نیار هم در این بازدید ضمن قدردانی از عملکرد شهردار اردبیل در راستای ساماندهی تقاطع نیار و معابر پیرامون در این محله، به بیان خواسته‌های خود پرداختند.