جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

تفکر امام حسین(ع) جهانی است - خبر

 

 

تفکر امام حسین(ع) جهانی است

امام جمعه اردبیل بر جاری شدن اندیشه و تفکر والای سیدالشهدا(ع) در دنیا تاکید کرد و گفت: دنیا به تفکر حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) نیاز دارد.

تفکر امام حسین(ع) جهانی است
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، آیت‌الله سید حسن عاملی در جشن اعیاد شعبانیه در مسجد عباسیه این شهر اظهار داشت: حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) قرآن را از خطر تحریف نجات داد.
 
نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل با بیان‌ اینکه امام حسین(ع) با تفسیر درست کلام الهی پایه‌های ستم و ظلم را متزلزل کرد، افزود: دنیا به تفکر حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) نیاز دارد.
 
وی بر جاری شدن اندیشه و تفکر والای سیدالشهدا(ع) در دنیا تاکید کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران با الگوگیری از مکتب سرخ امام حسین(ع) در برابر زیاده‌خواهی‌ها و زورگویی‌های جبهه استکبار جهانی ایستاد.
 
امام جمعه اردبیل داعش و وهابیت را آفت جهان اسلام دانست و بیان‌ کرد: این گروه‌های انحرافی و وحشی با اتحاد و بصیرت مسلمانان از بین خواهند رفت.
 
عاملی با اشاره به اینکه جبهه استکبار جهانی و در راس آن آمریکا با همکاری رژیم صهیونیستی قصد پایمال کردن کرامت انسان‌ها را دارد، گفت: آمریکای جنایتکار این اقدام را با پرورش گروهک‌های تروریستی انجام می‌دهد و در برابر توطئه‌های آنان اتحاد مسلمین یک ضرورت است.