رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۸

تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان جهاد دانشگاهی و کمیته امداد اردبیل منعقد شد - خبر

 

 

تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان جهاد دانشگاهی و کمیته امداد اردبیل منعقد شد

به منظور توسعه و ارتقای زمینه‌های همکاری مشترک و افزایش تعاملات دو جانبه برای توسعه کمی و کیفی خدمات به گروه‌های مخاطب، تفاهم‌نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی و اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل به امضا رسید.

تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان جهاد دانشگاهی و کمیته امداد اردبیل منعقد شد

تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان جهاد دانشگاهی و کمیته امداد اردبیل به منظور تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری و افزایش تعاملات دو جانبه جهت توسعه کمی و کیفی خدمات به گروه‌های مخاطب به امضا رسید.

رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل در مورد این تفاهم‌نامه افزود: برنامه‌ریزی در خصوص فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی، پژوهشی، تبادل اطلاعات و بهره‌گیری از توان، خلاقیت و تجربیات یکدیگر، تشکیل کارگروه‌های مشترک فرهنگی، اشتغال، آموزشی و پژوهشی به منظور توانمندسازی و ارتقای برنامه‌ها از نظر کمی و کیفی در راستای اهداف و برنامه‌های کلان نظام و اجرای طرح‌های نظرسنجی، افکارسنجی، نیازسنجی و ایجاد نظام اطلاع‌رسانی مشترک با بهره‌گیری از مدل‌های علمی از مهمترین مفاد این تفاهم‌نامه است.

به گزارش خبرگزاری فارس، رامز نصیری صالح مدت اعتبار این تفاهم‌نامه را دو سال عنوان و تصریح کرد: در راستای تحقق مفاد این تفاهم‌نامه چند جلسه تخصصی با حضور مسؤولان مرتبط از هر دو اداره تشکیل یافته است و انتظار می‌رود با اجرایی شدن آن، میزان همکاری این ادارات افزایش یابد.