جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

تغییر ساختار دانشگاه پیام نور در کشور - خبر

 

 

تغییر ساختار دانشگاه پیام نور در کشور

رئیس دانشگاه پیام نور کشور از تغییر ساختار و ساماندهی مراکز و واحد‌های تحصیلی این دانشگاه در سراسر کشور خبر داد.

تغییر ساختار دانشگاه پیام نور در کشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، محمدرضا زمانی، رئیس دانشگاه پیام نور کشور عصر امروز در دیدار با برخی مسئولان استانی در نمین گفت: به منظور تغییر ساختار و ساماندهی مراکز و واحد‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور در سراسر کشور درصدد هستیم ساختار این دانشگاه را در آینده‌ای نزدیک تغییر دهیم.
 
وی با اشاره به این که ساماندهی مراکز، رشته‌ها و نیروی انسانی در پیام نور طبق ضوابط و قوانین خاص در دستور کار قرار گرفته است بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌هایی که هر منطقه دارد باید هر نوع رشته را به سمت خاصی سوق دهیم تا بتوانیم رشته‌های این دانشگاه را تقویت‌سازی کنیم.
 
رئیس دانشگاه پیام نور کشور بیان کرد: طرح مطالعاتی در استان‌های مختلف کشور آغاز شده که امید می‌رود اجرای این طرح خروجی‌های مناسبی به دنبال داشته و سبب ساماندهی شکل و فرم رشته‌های دانشگاه پیام نور شود و برای دانشجویان نیز کارآفرینی و توسعه فن‌اوری را به دنبال داشته باشد.
 
زمانی تصریح کرد: باید مهارت‌اموزی دانشجویان و نیز تامین نفع جامعه در دانشگاه‌ها در نظر گرفته شود که در این زمینه پیام نور نیز مستثنی از این قضیه نیست و درصدد هستیم با بهره‌گیری از روش‌های نوین و جدید در این زمینه به تمامی اهداف خود در این راستا دست یابیم.
 
وی با اشاره به این که هیچ تعدیلی در رابطه با اساتید و کارمندان نخواهیم داشت بیان کرد: علی‌رغم این مسئله بر اساس مقتضیات و برای اینکه موثر‌تر واقع شوند جابه‌جایی محل خدمت و تغییر نوع ماموریت باید انجام شود که در این زمینه نیز برنامه‌ریزی‌های لازم مبنای کار است.