جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

تعطیلی ۲۲۰ مکان پرخطر در سطح شهرستان اردبیل - خبر

 

 

تعطیلی ۲۲۰ مکان پرخطر در سطح شهرستان اردبیل

فرماندار شهرستان اردبیل از تعطیلی ۲۲۰ مکان پرخطر از قبیل تالارها، آرایشگاه‌های زنانه، باشگاه‌های ورزشی و گیم نت‌ها در سطح شهرستان خبر داد.

تعطیلی ۲۲۰ مکان پرخطر در سطح شهرستان اردبیل

مسعود امامی یگانه، فرماندار شهرستان اردبیل امروز در پانزدهمین رزمایش آموزشی، نظارتی و کنترل مقابله با شیوع ویروس کرونا که در سطح شهرستان اردبیل برگزار شد، گفت: این رزمایش با محوریت مرکز بهداشت شهرستان، دانشگاه علوم پزشکی و مشارکت دستگاه‌های مرتبط، با حضور ۴۰ اکیپ در سطح شهرستان برگزار شد.

او در خصوص وظایف اکیپ‌های نظارتی افزود: این اکیپ‌ها از بازار، پاساژها، اماکن مختلف و ادارات در سطح شهرستان، با محوریت استفاده از ماسک توسط متصدیان و مردم در فضاهای عمومی بازدید می‌کنند.

فرماندار اردبیل ضمن تاکید بر فاصله‌اجتماعی تصریح کرد: طبق گزارشات واصله، ۷۰ درصد مردم از ماسک استفاده می‌کنند که این عدد باید افزایش پیدا کند. تا شاهد کاهش آمار مبتلایان به این ویروس و بازگشت شهرستان به وضعیت عادی باشیم.

امامی یگانه با اشاره به تعطیلی برخی مراکز پرتجمع در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا بیان کرد: در طول روزهای گذشته بالغ بر ۲۲۰ مورد اماکن پر خطر در سطح شهرستان، از جمله تالارها، آرایشگاه‌های زنانه، باشگاه‌های ورزشی، گیم نت‌ها تعطیل شدند.