سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

تعطیلی پارک‌ها و بوستان‌های مشگین شهر تا اطلاع ثانوی - خبر

 

 

تعطیلی پارک‌ها و بوستان‌های مشگین شهر تا اطلاع ثانوی

شهردار مشگین شهر گفت: جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت مردم، از ورود شهروندان به داخل پارک‌ها، بوستان‌ها و فضاهای سبز شهری ممانعت به‌عمل خواهد آمد‌.

تعطیلی پارک‌ها و بوستان‌های مشگین شهر تا اطلاع ثانوی

رحمت انوری آذر اظهار کرد: جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت مردم، از ورود شهروندان به داخل پارک‌ها، بوستان‌ها و فضاهای سبز شهری ممانعت به‌عمل خواهد آمد‌.

شهردار مشگین شهر افزود: از شهروندان تقاضا داریم تا از انجام فعالیت‌های خارج از منزل و حضور در پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر خودداری کرده و همکاری لازم را با عوامل فضای سبز داشته باشند تا بتوانیم با قطع زنجیره انتقال این بیماری، از شیوع آن جلوگیری کنیم.

گفتنی است؛ در این جلسه موارد و مباحث مختلف نظیر انتقال ساختمان شهرداری، طرح کنارگذر از ورودی آق بلاغ تا فاز ۲ و ۳ فرهنگیان، ادامه طرح پیاده راه خیابان امام، آسفالت‌ریزی معابر شهری، طرح دریاچه مصنوعی، واگذاری جایگاه CNG به بخش خصوصی، واگذاری حوزه خدمات شهری به بخش خصوصی، تأمین اعتبار برای پیشگیری از گسترش کرونا مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان‌ به جهت نامگذاری سال ۹۹ به سال جهش تولید توسط مقام معظم رهبری، مقرر شد حمایت‌های لازم از سرمایه‌گذاری و تولیدات داخلی شهرستان انجام گیرد.