جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

تعطیلی صنوف اردبیل در جلسه اضطراری سازمان صمت - خبر

 

 

تعطیلی صنوف اردبیل در جلسه اضطراری سازمان صمت

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در استان اردبیل طی جلسه‌ اضطراری با نمایندگان اصناف اردبیل مقررشد تا اطلاع ثانوی تمامی صنوف به جز ۵ صنف تعطیل شوند.

تعطیلی صنوف اردبیل در جلسه اضطراری سازمان صمت
رامین صادقی اظهار کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا در استان اردبیل طی جلسه‌ اضطراری با نمایندگان اصناف اردبیل مقرر شد تا اطلاع ثانوی تمامی صنوف به جز ۵ صنف تعطیل شوند.
 
وی افزود: برابر تصمیم اتخاذ شده توسط اتاق اصناف و اتحادیه‌ها، فقط صنوف نانوایی، موادغذایی، خواربار، لبنیاتی و قصابان مجاز به فعالیت هستند.
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در استان و پرهیز از اجتماع در جهت پیشگیری از شیوع این بیماری در سطح جامعه طبق صحبت‌های انجام یافته با اصناف اردبیل این تصمیم اتخاذ شده و امیدواریم که مردم استان نیز با توجه به شرایط کنونی در راستای پیشگیری از شیوع این بیماری اقدامات لازم را انجام دهند.
 
گفتنی است، پس از اتخاذ این تصمیم در جلسه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با اتاق اصناف، اغلب اتحادیه‌های صنوف در این استان آمادگی خود را برای تعطیلی واحدهای صنفی نسبت به اجرای این تصمیم در راستای مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع این بیماری اعلام کردند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، اجرای این تصمیم توسط تمامی اصناف اردبیل و هم‌چنین همکاری عموم مردم می‌تواند گام مثبتی در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا در جامعه باشد.