جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

تعطیلی تمام اماکن گردشگری و تفریحی مشگین‌شهر - خبر

 

 

تعطیلی تمام اماکن گردشگری و تفریحی مشگین‌شهر

بنا به صلاحدید مسئولان استانی و شهرستانی تمامی اماکن گردشگری، تفریحی و مجتمع‌های آبدرمانی تا نوروز ۹۹ در سطح شهرستان مشگین‌شهر تعطیل اعلام شد.

تعطیلی تمام اماکن گردشگری و تفریحی مشگین‌شهر

اکبر صمدی، فرماندار و رئیس شورای سلامت شهرستان در این خصوص از اختصاص ساختمان جدید 30 تختخوابی توسعه اورژانس و بخش جنرال بیمارستان ولیعصر مشگین‌شهر به درمان بیماران احتمالی ویروس کرونا خبر داد و اظهار داشت: آموزش و اطلاع‌رسانی و اقدامات پیشگیرانه در جامعه هدف کلیه ادارات و نهادها خصوصا مراکز بزرگ جمعیتی باید باشد.

وی تصریح کرد: در همین راستا مراکز علمی و دانشگاهی، مدارس و موسسات آموزشی و کتابخانه‌ها و حوزه‌های علمیه و همچنین اماکن ورزشی و مجتمع‌های آبدرمانی، تفریحی و گردشگری و قهوه‌خانه‌ها تا عید نوروز و شروع فصل مسافرت و گردشگری تعطیل خواهند بود.

فرماندار مشگین‌شهر گفت: تمهیدات مراقبتی، بهداشتی و درمانی لازم در مساجد، مصلی و حسینیه‌ها و امامزاده‌ها و بقاع متبرکه خصوصا زندان، کمپها و پادگان آموزشی شهید بیگلری نیروی انتظامی مشگین‌شهر انجام گرفته تا شیوع و گسترش این بیماری به حداقل ممکن برسد.  

صمدی افزود: در صورت توجیه مناسب و آموزش کافی به مردم و متولیان امر نیازی به ورود دستگاههای قضایی و انتظامی و اداری نخواهد بود با این حال نباید هیچگونه ملاحظه‌ای برای تعطیلی مکانهای عمومی خطرساز و بحران آفرین داشته و اکثریت جامعه را فدای منافع اقلیتی محدود کنیم.