جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

تعرفه به اندازه کافی تعیین شده است - خبر

 

 

تعرفه به اندازه کافی تعیین شده است

فرماندار اردبیل گفت: به اندازه کافی تعرفه‌های انتخاباتی تامین شده و از هیچ حوزه انتخاباتی گزارشی مبنی بر کمبود تعرفه گزارش نشده است.

تعرفه به اندازه کافی تعیین شده است

جواد زنجانی عصر امروز در جمع خبرنگاران در بازدید از حوزه‌های انتخابیه اظهار کرد: شور و حال خاصی بر انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی سایه انداخته و یک وضعیت مطلوبی را در روند برگزاری انتخابات تا این لحظه شاهد بودیم.

وی با اشاره به تمدید دو ساعته مهلت رای‌گیری تا ساعت 20 شب گفت: از مردم انتظار داریم رای دادن‌های خود را به ساعات پایانی موکول نکنند و سعی‌شان بر این باشد تا در مهلت باقی‌مانده به سرعت در محل رای‌گیری حاضر شده و آرایشان را داخل صندوق‌ها بریزند.

فرماندار اردبیل  ادامه داد: ما تا ساعت 20 شب آخرین نفرات را که در حوزه انتخابیه حاضر خواهند شد به داخل مکان رای‌گیری هدایت خواهیم کرد و بعد از گرفتن آرای افراد حاضر شده در مهلت تعیین شده جمع‌بندی نهایی انجام خواهد شد.

زنجانی بیان کرد: شرایط مطلوبی در تمام حوزه‌های انتخابیه وجود دارد و سعی و تلاش بر این است تا وضعیت مناسب‌تری را نیز در ادامه فرایند انتخابات شاهد باشیم.

این مسئول حضور مردم را گرم و پرشور بیان کرد و افزود: تا پایان مهلت قانونی رای‌گیری با دقت و در عین حال سرعتی که بکارگیری می شود سعی بر شمارش آرا با دقت لازم خواهد بود و نمی‌توانیم از الان پیش‌بینی کنیم که چه زمان نتایج را در حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین اعلام کنیم.

فرماندار اردبیل عنوان کرد: قطعا در این فرایند دقت را فدای سرعت نخواهیم کرد و انتظار داریم با توجه به حجم صندوق‌ها و آرایی که در حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین وجود دارد روز شنبه نتایج را در مناسب‌ترین شرایط اعلام خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، زنجانی افزود:  قطعا به نسبت دوره‌های گذشته مشارکت مردم بالا است و مردم با حضور خود به عظمت، صلابت و اقتدار نظام رای مجدد دادند.