رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

تعداد شوراهای حل اختلاف ویژه در استان اردبیل تا پایان سال به ۵۰ مورد می‌رسد - خبر

 

 

تعداد شوراهای حل اختلاف ویژه در استان اردبیل تا پایان سال به ۵۰ مورد می‌رسد

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: در حال حاضر ۲۵ شورای حل اختلاف ویژه در مناطق مختلف استان اردبیل راه‌اندازی شده که این تعداد تا پایان سال به ۵۰ مورد می‌رسد.

تعداد شوراهای حل اختلاف ویژه در استان اردبیل تا پایان سال به ۵۰ مورد می‌رسد
 ناصر عتباتی ظهر امروز در مراسم افتتاح شورای حل اختلاف بخش ثمرین اردبیل اظهار داشت: 25 شورای حل اختلاف ویژه در مناطق مختلف استان اردبیل راه‌اندازی شده است و تا پایان امسال این تعداد به 50 مورد خواهد رسید.
 
وی با اشاره به هدف و اولویت راه‌اندازی شوراهای حل اختلافات در مناطق مختلف اردبیل افزود: این امر در راستای بهره‌گیری از ظرفیت ریش‌سفیدان مناطق و کاهش پرونده‌های رجوعی به دادگستری‌استان مبنای کار قرار گرفته است.
 
رییس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به اینکه تعامل بسیار خوبی بین فرمانداران و دستگاه های قضایی در مناطق مختلف وجود دارد، بیان کرد: خدمات دستگاه قضایی در مناطق مختلف استان ارائه می‌شود و خدمات مختلف را در بخش‌های مختلف استان مبنای کار قرار داده است.
 
عتباتی تصریح کرد: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی دسترسی به خدمات قضایی در مناطق استان اردبیل تسهیل شده است و هدف ما این است که بتوانیم خدمت‌گزار این مردم باشیم و شوراهای حل اختلاف ویژه یک مقوله بسیار مهمی است که می تواند در منطقه بسیار مثمرثمر باشد و این شوراها می‌توانند اختلافات محلی را به صلح و سازش تبدیل کنند و از ورود به دادگستری و تشکیل پرونده جلوگیری کنند.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و فرا رسیدن 22 بهمن ماه اظهار داشت: فردا بار دیگر مردم ولایتمدار اردبیل حماسه‌ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی ایران رقم خواهند زد وحضور باشکوه مردم تمامی توطئه‌های دشمنان را خنثی خواهد کرد.