سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۸ مرداد ۱۴۰۰

تعامل صدا و سیما و حوزه علمیه خواهران استان اردبیل - خبر

 

 

تعامل صدا و سیما و حوزه علمیه خواهران استان اردبیل

حجت الاسلام و المسلمین قربانی رییس حوزه علمیه خواهران استان اردبیل درنشستی صمیمانه با ملااحمدی مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل در خصوص استفاده از ظرفیت های حوزه علمیه خواهران بحث و گفتگو کردند.

به گزارش دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل،  مدیر کل مرکز اردبیل در این دیدار ضمن تسلیت شهادت حضرت امام علی (ع) و قبولی طاعات و عبادات، ازآمادگی رسانه استانی برای تعامل با حوزه‌های علمیه استان خبرداد وافزود: حوزه‌های علمیه خواهران و برادران برای شبکه استانی یک سرمایه و یک ظرفیتی بزرگ محسوب می شود  و با برنامه‌ریزی دقیق و استفاده از این ظرفیت می توان به ارتقاء کیفی برنامه های مذهبی و مناسبتی صدا و سیما افزود.

علی ملااحمدی ارتباط و پیوند حوزه علمیه و صدا‌وسیما را در ترویج ارزش‌های دینی بسیار تأثیرگذار دانست و خواستار افزایش سطح تعاملات رسانه استانی با حوزه های علمیه شد.

در ادامه این نشست مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل نیز ضمن تشکر و قدردانی از تلاش های صدا و سیمای مرکز اردبیل گفت: همواره سعی ما بر این بوده است که با توجه به ظرفیت های حوزه های علمیه خواهران، طلابی که توانایی همکاری در زمینه های رسانه ای را دارند، شناسایی کنیم و با پرورش استعدادها آنها را آماده همکاری در این زمینه نماییم.

حجت الاسلام و المسلمین قربانی بیان داشت:  تعامل این دو مجموعه امر مهمی است که با ظرفیت شناسی مناسب قابل انجام است و باید از توانایی خواهران طلبه و حوزوی به عنوان بازوی مهم تبلیغ دین در صدا و سیمای مرکز اردبیل استفاده بیشتری کرد.