جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

تعامل صدا و سیما و اداره کل ارتباطات - خبر

 

 

تعامل صدا و سیما و اداره کل ارتباطات

مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی صداو سیمای مرکز اردبیل، دکتر ملااحمدی در این نشست ضمن استقبال از ایجاد تعامل و گسترش همکاری بین رسانه استانی و اداره کل ارتباطات در حوزه فنی، زیرساختی و فرهنگی گفت: صدا و سیما در کنار نهادهای خدمات رسان بوده و آمادگی دارد همکاری های خوبی در زمینه بالا بردن پوشش شبکه ای، بالابردن سواد رسانه ای مردم و در نهایت رضایتمندی مردم داشته باشند.
 
مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل در ادامه تصریح کرد: باید با مجهز و مسلط کردن روستاها به امکانات ارتباطی به ماندگاری مردم در روستاها کمک کنیم تا علاوه بر رونق تولید شاهد کاهش آسیب های اجتماعی در شهر باشیم.
 
مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان نیز در این نشست گفت:از نظر توسعه شبکه های ارتباطی اردبیل رتبه سوم کشوری را به خود اختصاص داده است طوریکه 26 شهر استان تحت پوشش خدمات تی ری جی هستند.
 
رزمی در ادامه افزود: با تلاش جدی همکاران در سال های 95 و 96 توانستیم 730 روستای استان را تحت پوشش اینترنت پرسرعت قرار دهیم که در فاز دوم یعنی تا پایان سال 530 روستا نیز از این نعمت و خدمات برخوردار خواهند شد.وی در این حوزه از اجرای 190 میلیارد تومان پروژه در سال 95 در سطح استان خبر داد و گفت: اکنون نیز بالغ بر یکصد میلیارد تومان برای توسعه شبکه های ارتباطی و فیبر نوری سرمایه گذاری شده است که در سفر وزیر ارتباطات به استان به بهره برداری خواهد رسید.
 
در پایان این نشست مدیران به تبادل اطلاعات پرداخته و نمایندگان اپراتورهای فعال استان پیشنهادات خود را ارائه و همچنین تفاهم نامه همکاری بین صدا و سیما و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان امضاء شد.