حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۷

تعامل صداوسیما و نیروی انتظامی شهرستان اردبیل - خبر

 

 

تعامل صداوسیما و نیروی انتظامی شهرستان اردبیل

فرماندهی انتظامی شهرستان اردبیل به همراه معاونین خود با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و در خصوص راهکارهای تعامل وهمکاری هرچه بیشتر این دونهاد بحث و تبادل نظرکردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز اردبیل، مدیرکل صداوسیمای اردبیل ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد نبی اکرم(ص) گفت: همه ما مدیون تلاشهای نیروهای مخلص انتظامی برای استقرار واستمرار نظم وامنیت درجامعه هستیم وبرای موفقیت این نهاد انقلابی وامین تمام تلاش خود را به کار می گیریم.

دکتر ملااحمدی با اشاره به اینکه صداوسیما ونیروی انتظامی هر دو با مهندسی افکار وایجاد آرامش روحی وروانی جامعه سروکار دارند، بررسی علت ها و مدلول ها،‌ فرهنگ سازی واصلاح مسائل اجتماعی را وظیفه مشترک برشمرد و گفت: برای نیل به این اهداف باید از تمامی ظرفیتهای رسانه استانی بهره مند شویم.

دراین نشست سرهنگ موسوی فرمانده انتظامی شهرستان اردبیل نیز ضمن تشکر و قدردانی از حمایت های رسانه استانی در انعکاس و پوشش مناسب اخبار و فعالیت های نیروی انتظامی گفت: همکاری وتعامل رسانه استانی را با نیروی انتظامی اردبیل بسیار خوب بیان کرد وتصریح کرد: انعکاس فعالیت های این نیرو توسط صدا وسیما حامل پیام امنیت و آرامش به خانواده ها و هشدار به متخلفین و بر هم زنندگاه نظم و امنیت است.

وی الگوسازی، فرهنگ سازی و آموزش عمومی را بدون حضور رسانه استانی امری ناممکن توصیف کرده و خواستار گسترش بیش از پیش این همکاری ها و تعاملات شد.