سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

تعامل بانک مهر اقتصاد با صدا و سیما - خبر

 

 

تعامل بانک مهر اقتصاد با صدا و سیما

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و در خصوص ارتقاء سطح تعاملات و تولید برنامه های مشارکتی گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، این دیدار که در محل صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد، محرم خرم ، رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان اردبیل با بیان اینکه این بانک نقش و رسالت خود را در برهه کنونی بخوبی انجام داده است گفت : طی سنوات اخیر در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی ، تسهیلات پربازده و ارزان قیمت برای ایجاد اشتغال و حمایت از تولید توسط بانک مهر اقتصاد پرداخت شده است و امسال نیز برآنیم تا میزان این تسهیلات را افزایش دهیم .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با بانک مهر اقتصاد گفت : اینکه بانک مهر اقتصاد با نیت و شاخص خدمت رسانی در صحنه بانکی حضور یافته است ، اقدام ارزشمندی است و وجود نیروهای ارزشی و بسیجی و اعتماد عمومی مردم ، خاطره خوش و ذهنیت مثبتی از این بانک در افکار عمومی برجای گذاشته است .

عبدالله مددی افزود : همکاری با بانک مهر اقتصاد برای دریافت خدمات و تسهیلات برای کارکنان صدا وسیما اقدام موثری برای افزایش رفاه آنان است.

وی در ادامه ، نقش رسانه ملی در امر اطلاع رسانی به مخاطبان را برجسته عنوان کرد و بر آمادگی صدا و سیمای استان برای همکاری و مشارکت در زمینه اطلاع رسانی خدمات بانکی و تولید برنامه های مشارکتی تاکید کرد .