رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۸

تضعیف تیم شهرداری اردبیل در این شرایط به صلاح نیست - صفحه اصلی

 

 

تضعیف تیم شهرداری اردبیل در این شرایط به صلاح نیست

تضعیف تیم شهرداری اردبیل در این شرایط به صلاح نیست


تضعیف تیم فوتبال شهرداری اردبیل در این شرایط حساس به صلاح نیست و باید از این تیم حمایت همه‌جانبه کرد.

تضعیف تیم شهرداری اردبیل در این شرایط به صلاح نیست

سجاد پارسی اظهار کرد: بنده تمام تمرینات و بازی‌های تیم شهرداری اردبیل را زیر نظر گرفته و به شکل دقیق روند رو به جلوی تیم را رصد می‌کنم و باید به این حقیقت به همراه اهالی فوتبال اردبیل اعتراف کنیم که تیم از کادر فنی سالم، پاک و بی‌غل و غش برخوردار بوده و به مانند سال‌های گذشته هیچ دلال‌بازی در این تیم راه نیافته است.

مربی سابق تیم شهرداری اردبیل، دینورزاده را از مربیان پاک و سالم، انتقادپذیر و در عین حال علاقه‌مند به جوانان و نوجوانان توصیف کرد و گفت: هر چند به برخی از تاکتیک‌های فنی تیم ایرادات و انتقاداتی وارد است اما باید این ایرادات و انتقادات همراه با نشان دادن راهکارهای درست باشد تا به سمت تخریب و تضعیف پیش نرویم.

مدیر فنی سابق تیم فوتبال شهرداری اردبیل افزود: برخی‌ مغرضانه سعی می‌کنند این تیم و باشگاه را مورد هجمه قرار دهند که این شرایط که در برخی از رسانه‌ها نیز دیده می‌شود، ‌معقول و منطقی به نظر نمی‌رسد؛ به طوری که تیم متفاوت از سبک بازی فصل گذشته با کیفیت بازی‌های خود را انجام می‌دهد، هر چند که در نتیجه‌گیری برخی مشکلات و ناکامی‌ها را نیز شاهد هستیم.

پارسی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد:‌ هر چند تلاش مربیان قبلی این تیم را نباید نادیده گرفت اما تیم فوتبال شهرداری اردبیل در این فصل زیبا بازی می‌کند، به طوری که جزو سه تیم برتری است که از بیشترین گل زده برخوردار است.

وی اضافه کرد: تیم شهرداری اردبیل با صدر جدول تنها پنج امتیاز اختلاف دارد که اگر بتواند دو بازی حساس خانگی خود را با برد پشت سر بگذارد قطعاً به رده‌های بالای جدول می‌رسد.

پارسی ادامه داد: در حال حاضر این تیم به حرکت‌های امیدوارانه و بدون حاشیه نیاز دارد تا دو بازی خانگی خود را با برطرف کردن ضعف گذشته از سوی کادر فنی با موفقیت سپری کرده و به جایگاه مناسب دست پیدا کند.

مدیر فنی سابق تیم شهرداری اردبیل گفت: تیم در بخش دفاعی با مشکلاتی روبه‌روست که باید کادر فنی این ضعف و نقص را برطرف کنند و بکوشند تا با جذب نفرات مناسب این ضعف‌ را پوشش داده و اجازه ضربه زدن حریفان را در خط حمله ندهند.

وی با قدردانی از همه مسئولان، مربیان و کمیته آموزشی هیئت فوتبال و همراهی خوب ورزش و جوانان در تقویت این تیم افزود: از اهالی رسانه نیز انتظار می‌رود در تمامی افت و خیزها در کنار تیم باشند و از جوسازی‌ها پرهیز کنند و در کنار آن ثبات مدیریتی در این مجموعه نیز می‌تواند آثار خوبی را به همراه داشته باشد.

پارسی با انتقاد از کسانی که در این شرایط باشگاه و تیم را مورد هجمه قرار داده و برخلاف سال‌های گذشته سعی می‌کنند شکست‌ها را بزرگنمایی کنند، تصریح کرد: قطعاً پشت این تیم باید مدیران با بصیرت همراه با سعه صدر و کار فنی مجرب باشند تا تیم بتواند حرکت خود را به شکل درست و مناسب انجام دهد؛ هر چند که ایرادات و اشکالات همچنان در برخی از حوزه‌ها پا برجاست.

وی توان استان اردبیل را در تیم‌های پایه و ضرورت استعدادیابی یادآور شد و بیان کرد: نباید فوتبال پایه مورد غفلت قرار گیرد، چراکه تیم‌های پایه می‌تواند سنگ زیرینی برای توسعه رشته‌های ورزشی به ویژه فوتبال باشد تا بتوان نتایج خوبی گرفت.