جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

تصویب 61 طرح اشتغال فراگیر در میراث فرهنگی اردبیل - خبر

 

 

تصویب 61 طرح اشتغال فراگیر در میراث فرهنگی اردبیل

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از تصویب 61 طرح اشتغال فراگیر در این مجموعه خبر داد.

تصویب 61 طرح اشتغال فراگیر در میراث فرهنگی اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا دباغ عبداللهی در جلسه بررسی طرح های اشتغال فراگیر حوزه میراث فرهنگی استان تصریح کرد: این تعداد طرح نیازمند 69 میلیارد و 381 میلیون تومان تسهیلات است.
 
وی افزود: در صورتی که تمامی این میزان تسهیلات پرداخت شود برای هزار و 443 نفر شغل پایدار ایجاد می شود و تمامی افرادی که تسهیلات دریافت می کنند باید تاییدیه تامین اجتماعی را اخذ کنند که پایدار بودن شغل ایجاد شده محرز شود.
 
معاون صنایع دستی استان اردبیل تصریح کرد: از این تعداد 6 طرح با رقم 5 میلیارد و 620 میلیون تومان در بانک کشاورزی، 22 طرح با رقم 26 میلیارد و 700 میلیون تومان در بانک ملی و 9 طرح با 9 میلیارد و 300 میلیون تومان در بانک تجارت مصوب شد.
 
به گفته دباغ عبداللهی 3 طرح با رقم یک میلیارد و 750 میلیون تومان در بانک صادرات، 9 طرح با رقم 8 میلیارد و 90 میلیون تومان در بانک سپه، 8 طرح با رقم 4 میلیارد و 640 میلیون تومان در بانک ملت، 6 طرح با 15 میلیارد تومان در بانک توسعه تعاون و دو طرح با رقم یک میلیارد و 270 میلیون تومان در بانک رفاه مصوب شده است.
 
در این جلسه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل نیز به ضرورت تسریع پرداخت تسهیلات از سوی بانک ها تاکید کرد.
 
بهمن حسین زاده اضافه کرد: هفته آینده عملکرد بانک ها در خصوص تسهیلات پرداختی توسط استاندار اردبیل بررسی خواهد شد و ضروری است بانک ها همکاری لازم را در این خصوص داشته باشند.
 
وی همچنین به رفع موانع آیین نامه ها در پرداخت سرمایه در گردش برای توسعه و تجهیز مراکز خدمات گردشگری اشاره کرد و افزود: به زودی پرداخت تسهیلات توسعه و تجهیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.