جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

تشکیل ۶۱۵ پرونده قاچاق کالا در اردبیل - خبر

 

 

تشکیل ۶۱۵ پرونده قاچاق کالا در اردبیل

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: ۶۱۵ پرونده قاچاق کالا در تعزایرت حکومتی استان از ابتدای سال تاکنون تشکیل شده است.

تشکیل ۶۱۵ پرونده قاچاق کالا در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حسین نجف‌زاده افزود: با توجه به شرایط اقتصادی فعلی کشور نیاز است تا در راستای ساماندهی فعالیت‌ها در بازار و مبارزه با تخلفات احتمالی، دستگاه‌های اجرایی مرتبط با این حوزه به عنوان ضابط قضایی همکاری و مشارکت لازم را با تعزیرات حکومتی داشته باشند تا در این حوزه گام‌های تاثیرگذارتری برداریم.

وی از تشکیل 615 پرونده قاچاق کالا در تعزایرت حکومتی استان از ابتدای سال تاکنون خبر داد و گفت: برای این تعداد پرونده 95 میلیارد ریال جریمه تعیین شده است و اقدامات در راستای مبارزه با قاچاق کالا در این اداره کل تشدید خواهد شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان با اشاره به بهبود نسبی در شرایط اقتصادی و تورم در ماه‌های اخیر تصریح کرد: خوشبختانه در دو ماه گذشته شاهد کاهش در نرخ تورم بودیم به طوری که قیمت برخی اقلام نه تنها افزایش نداشته بلکه کاهش در قیمت برخی کالاها از جمله آهن و مصالح ساختمانی نیز رخ داده است.

نجف زاده افزود: با کاهش نرخ تورم و نیز پایین آمدن قیمت‌ها شاهد هستیم که میزان احتکار کالا و تخلفات در بازار نیز کاهش یافته و این امر زمینه‌ساز بهبود وضعیت اقتصادی مردم و افزایش امید به زندگی در بین آنها شده است.