سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

تشکیل مجمع مشورتی جوانان در آینده نزدیک در استان - خبر

 

 

تشکیل مجمع مشورتی جوانان در آینده نزدیک در استان

استاندار اردبیل ورود جوانان به برنامه ریزی در خصوص شناسایی و اقدامات عملیاتی را ضروری دانست و از تشکیل مجمع مشورتی جوانان در آینده نزدیک در استان خبر داد.

تشکیل مجمع مشورتی جوانان در آینده نزدیک در استان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اکبر بهنام جو در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان بر انجام عملیاتی برنامه های حوزه جوانان تاکید کرد و گفت: باید چشم اندازی برای کاهش آسیب های اجتماعی، افزایش میزان ازدواج، سالم سازی جوانان از اعتیاد و کاهش طلاق تعریف شده و حرکت در این مسیر انجام شود.

وی تصریح کرد: در تدوین برنامه در حوزه جوانان به صورت تخصصی عمل نشده و لازم است امور اجتماعی و جوانان خلاق و نخبه وارد عمل شده و اقدامات عملی تری در این خصوص اجرایی کنند.

استاندار اردبیل بیان کرد: خروجی برنامه های انجام گرفته باید به صورت مشخصی استخراج شده و هزینه های انجام گرفته به نتیجه موثری منجر شود...وی افزود: در حوزه جوانان باید گفت و گو بیشتر شده و سعه صدر مسوولان نیز در همین راستا بالا برود.

بهنام جو ادامه داد : در مسائل اجتماعی و فرهنگی از جمله حوزه جوانان از کمک های اقشار مختلف مردم باید استفاده شده و به صورت عملی نتایج بررسی ها ارائه شود.

در این نشست تعدادی از جوانان استان مسایل و مشکلات جوانان را ارائه کرده و خواستار اقدام سریع در خصوص استخراج مسایل و برنامه ریزی برای کاهش آسیب های اجتماعی در بین جوانان شدند.