جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

تشکیل قرارگاه دانشجویی مقابله با کرونا در اردبیل؛ پویش دانشجویی سفیر سلامت در استان اردبیل اجرا می‌شود - خبر

 

 

تشکیل قرارگاه دانشجویی مقابله با کرونا در اردبیل؛ پویش دانشجویی سفیر سلامت در استان اردبیل اجرا می‌شود

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: پویش دانشجویی سفیر سلامت با انتشار فراخوانی در سطح استان اردبیل اجرا می‌شود.

تشکیل قرارگاه دانشجویی مقابله با کرونا در اردبیل؛ پویش دانشجویی سفیر سلامت در استان اردبیل اجرا می‌شود

پرویز پرزوراظهار داشت: در چنین شرایطی که ما هم‌اکنون در کشور داریم حضور سازمان‌های مردم نهاد در سطح جامعه و کمک برای خروج از بحران ضروری است.

وی افزود: در این راستا پویش دانشجویی سفیر سلامت با انتشار فراخوانی در سطح استان اردبیل به همت سازمان بسیج دانشجویی اجرا می‌شود.

پرزور با اشاره به همکاری‌های بسیج دانشجویی با دستگاه‌های امدادی استان اردبیل تصریح کرد: پویش دانشجویی سفیر سلامت که با همکاری و مشارکت دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل برگزار می‌شود در حال حاضر در مرحله انتشار فرخوان و ثبت نام قرار دارد.
 

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل از تشکیل قرارگاه دانشجویی مقابله با کرونا در اردبیل خبر داد و بیان کرد: همچنین در راستای پیشگیری و مقابله با بیماری ویروسی کرونا در استان اردبیل قرارگاه دانشجویی مقابله با کرونا به همت دانشجویان بسیجی در سطح استان تشکیل شد که این پویش نیز جزو اولویت‌های این قرارگاه به شمار می‌رود.

وی در مورد فعالیت‌های قرارگاه دانشجویی مقابله با کرونا در اردبیل اظهار کرد: مطالبه‌گری و نظارت بر فعالیت دستگاه‌های اجرایی، توصیه بر رعایت عدالت در توزیع اقلام بهداشتی، تولید و توزیع اقلام و تجهیزات بهداشتی و انتشار محتوای آموزشی از اساسی‌ترین فعالیت‌های قرارگاه دانشجویی مقابله با کرونا در اردبیل است.