جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

تشکیل ستاد ساماندهی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا در اردبیل - خبر

 

 

تشکیل ستاد ساماندهی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا در اردبیل

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: مهرماه امسال ستاد ساماندهی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا در استان اردبیل تشکیل می‌شود.

تشکیل ستاد ساماندهی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ایوب بهتاج در جلسه بررسی توسعه فعالیت‌های ورزشی در استان اردبیل اظهار داشت: قرار است از مهرماه امسال ستاد ساماندهی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی 2018 جاکارتا را در استان اردبیل تشکیل دهیم و امیدواریم با تشکیل این ستاد تحول عظیمی در حوزه ورزشی استان به وجود آید تا شاهد پیشرفت ورزشکاران و رسیدن آنان به مقامات عالی در حوزه ورزشی باشیم.

وی افزود: ورزشکاران برجسته استان اردبیل بایستی آمادگی خود را تا زمان شروع دو رویداد معظم آسیایی اعلام کنند و ما هم به طور حتم همکاری‌های خود را برای کمک به ورزشکاران انجام خواهیم داد.

بهتاج تصریح کرد: یکی از اهداف اصلی تشکیل ستاد ساماندهی نشان دادن حضور پررنگ ورزشکاران اردبیلی در بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی 2018 جاکارتاست تا علاوه بر تشویق آنان بتواند همکاری و امکانات لازم را برای ورزشکاران به‌وجود بیاورد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل در ادامه گفت: ورزشکاران باید زیر نظر ستاد ساماندهی به طور کامل تحت حمایت مادی و معنوی قرار بگیرند چرا که جدا از بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی 2018، به فاصله 20 ماه بعد از جاکارتا، المپیک 2020 توکیو در پیش است و به یقین کار این ستاد در صورت درست انجام شدن می‌تواند برای المپیک آینده هم تاثیرگذار باشد تا بتوانیم با ورزشکاران آماده‌تر منتظر المپیک بعدی باشیم.