جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

تشکیل ستاد بزرگداشت حماسه سوم خرداد در اردبیل - خبر

 

 

تشکیل ستاد بزرگداشت حماسه سوم خرداد در اردبیل

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اردبیل گفت: ستاد بزرگداشت حماسه سوم خرداد، روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی در استان اردبیل تشکیل شد.

تشکیل ستاد بزرگداشت حماسه سوم خرداد در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی واحد در جلسه ستاد گرامیداشت حماسه سوم خرداد در اردبیل اظهار داشت: به منظور برگزاری ویژه برنامه‌های گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد آزادسازی خرمشهر ستاد بزرگداشت این روز در استان اردبیل تشکیل شد که ریاست این ستاد در استان بر عهده استاندار و در شهرستان‌ها بر عهده فرمانداران است.

وی با اشاره به برخی از برنامه‌های گرامیداشت روز سوم خرداد افزود: برنامه‌های سوم خردادماه در اردبیل با همکاری اعضای ستاد گرامیداشت سوم خرداد که متشکل از دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل است، برگزار می‌شود که از جمله این برنامه‌ها می‌توان به فضاسازی محیط شهری و ادارات استان اردبیل، چاپ و نشریه ویژه سوم خرداد و رونمایی از کتاب "من و ارشد آموزشگاه" اشاره کرد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل تصریح کرد: دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، عطرافشانی مزار شهدا، برگزاری همایش پیاده‌روی با خانواده، دیدار با خانواده‌های شهدای مدافعان حرم، نواختن زنگ مقاومت در مدارس استان اردبیل و برگزاری همایش پیشکسوتان دفاع مقدس از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده برای این روز است.