سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

تشکل‌های جوانان در استان اردبیل تقویت می‌شوند - خبر

 

 

تشکل‌های جوانان در استان اردبیل تقویت می‌شوند

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از توسعه و تقویت تشکل‌های جوانان در این استان خبرداد.

تشکل‌های جوانان در استان اردبیل تقویت می‌شوند

سجاد انوشیروانی اظهارداشت: با توجه به شرایط ویژه یکی از نیارهای اساسی جوانان ایجاد تشکل‌های جوانان است ، زیرا این قشر می‌توانند با فعالیت این تشکل‌ها از لحاظ آموزشی ، کسب و کار ، تحکیم خانواده کمک حال دولت باشند.

وی افزود: مسوولان و نمایندگان استان برای ایجاد زیرساخت‌های ورزشی و توسعه ورزش می‌توانند با اعتبارات ویژه اقدام موثری انجام دهند و خواسته ما از نمایندگان استان حمایت و تقویت ورزش و اختصاص اعتبارات لازم برای ایجاد زیرساخت‌های ورزش استان در تمامی شهرستان‌ها است.

او ادامه داد: هیات‌های ورزشی شهرستان‌های استان نیز باید برنامه داشته باشند و از پتانسیل مناطق روستایی و عشایری و نیز همگانی کردن ورزش در رشته‌های مختلف در راستای قهرمانی بهره بگیرند.

وی تصریح کرد: نگاه ورزش استان نگاه متوازن بین شهرستان‌ها است و حمایت این اداره کل در تمام حوزه‌های ورزش و جوانان برای شهرستان‌ها یکسان می‌باشد.

انوشیروانی از افتتاح زمین چمن روستای بابک بیله‌سوار تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: سالن تخصصی بانوان هم در سال ۱۴۰۰ با تامین اعتبارات لازم به اتمام خواهد رسید.

وی افزود: شهرستان بیله‌سوار در حوزه ورزش ظرفیت بالایی دارد که با جذب حامیان مالی در حوزه سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش می‌توانیم برای اعتبارات ورزش استان و منطقه کمک کنیم.

حسن قبادی ، فرماندار بیله‌سوار نیز در این جلسه گفت: محور توسعه در جامعه جوانان هستند و همین جوانان هستند که در همه عرصه‌ها حضور دارند و اگر به این جوانان بها داده شود آسیب‌های اجتماعی در جامعه کاهش خواهد یافت.

وی اظهارداشت: اهمیت به جایگاه و حوزه جوانان و ارزش‌گذاری این قشر جامعه از تاکیدات مقام معظم رهبری است و این ارزش‌گذاری به جوانان نشان داد که آنها در هر عرصه‌ای که ورود کردند اثرات مثبتی برجای گذاشته‌اند.