رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

تسهیلات اشتغال فراگیر در حوزه صنعت پیگیری می‌شود - خبر

 

 

تسهیلات اشتغال فراگیر در حوزه صنعت پیگیری می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه مدیریت استاندار اردبیل گفت: در راستای رفع مشکلات اشتغال در بخش صنعت استان ارائه تسهیلات اشتغال فراگیر در این حوزه پیگیری می‌شود.

تسهیلات اشتغال فراگیر در حوزه صنعت پیگیری می‌شود

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بهمن حسین‌زاده، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه مدیریت استاندار اردبیل در جلسه بررسی آخرین وضعیت واحدهای تولیدی و طرح‌های صنعتی معرفی شده از محل اعتبارات تسهیلات اشتغال فراگیر به بانک‌های اردبیل اظهار داشت:‌ با توجه به جلسات اخیر و دغدغه‌هایی که نسبت به جذب تسهیلات برای اشتغال فراگیر در سطح استان داریم از دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها این انتظار می‌رود که هرچه سریع‌تر پرداخت تسهیلات را به انجام برسانند.

وی تصریح کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال که تراکم کاری در بانک‌ها بالا بوده بنابراین جلسات متعدد و به صورت فشرده برگزار می‌شود تا لیست نهایی طرح‌ها برای پیگیری در شورای اشتغال استان به مقام عالی استان ارائه شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه مدیریت استاندار اردبیل با اشاره به معرفی طرح‌های اشتغال به بانک‌های عامل افزود: با توجه به رفع مشکلات در حوزه اشتغال با اجرای طرح اشتغال فراگیر انتظار می‌رود بانک‌ها در این زمینه همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند تا بتوانیم زمینه توسعه اشتغال را در استان فراهم آوریم.