سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

ترومای بیمارستان امام خمینی(ره) اردبیل آماده افتتاح است - خبر

 

 

ترومای بیمارستان امام خمینی(ره) اردبیل آماده افتتاح است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: ترومای بیمارستان امام خمینی(ره) با ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی در سفر رئیس جمهور به اردبیل آماده افتتاح است.

ترومای بیمارستان امام خمینی(ره) اردبیل آماده افتتاح است
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، قدرت اخوان‌اکبری بعد از ظهر امروز در بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) اردبیل اظهار داشت: ترومای بیمارستان امام خمینی(ره) با 97 درصد پیشرفت فیزیکی در سفر رئیس جمهور به اردبیل آماده افتتاح است و با 160 تختخواب برای آن 500 میلیارد ریال هزینه شده است.
 
وی با اشاره به این که تجهیزات این بیمارستان به‌زودی تکمیل و نهایی می‌شود بیان کرد: تمهیدات و هماهنگی‌های لازم به صورت مداوم در حال انجام است و تمامی این اقدامات شایسته تقدیر و قدردانی است که امید می‌رود بتوانیم عملیات اجرایی ترومای اردبیل را با موفقیت و بدون هیچ مشکلی به اتمام برسانیم.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: هدف از راه‌اندازی این بیمارستان قدیمی بودن بیمارستان فاطمی است که جایگزین آن بیمارستان خواهد شد و بدون شک ارائه خدمات به صورت بهتر و مدرن‌تر در زمینه‌های مختلف خواهد بود چرا که این بخش از جدیدترین تجهیزات استفاده کرده است.
 
اخوان‌اکبری تصریح کرد: بیمارستان یک هزار تختخوابی نیز با پیگیری‌های انجام یافته به زودی مورد افتتاح قرار خواهد گرفت که این موضوع نیز برای ما به عنوان اولویت اساسی مطرح است و امید می‌رود برنامه‌ریزی در این زمینه به شکل مناسب و قابل قبول باشد که تلاش‌های انجام یافته در این زمینه قابل توجه است.
 
وی بیان کرد: بخش خصوصی در این زمینه برای ما حائز اهمیت است چرا که بخش دولتی به تنهایی نمی‌تواند جوابگوی تامین تمام امکانات و تجهیزات مورد نیاز باشد و بدون شک این همکاری در مطلوب شدن ارائه خدمات به بیماران و افراد بستری شده در بیمارستان نقش شایانی ایفا می‌کند.