سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

ترمینال جدید فرودگاه اردبیل تا پایان اردیبهشت ماه امسال به اتمام می‌رسد - خبر

 

 

ترمینال جدید فرودگاه اردبیل تا پایان اردیبهشت ماه امسال به اتمام می‌رسد

مدیرکل فرودگاه های استان اردبیل گفت: ساخت ترمینال جدید فرودگاه اردبیل با مساحت هشت هزار و ۱۰۰ مترمربع به پیشرفت ۹۹ درصدی رسیده و تا انتهای اردیبهشت ۹۸ پارتیشن‌های آن تحویل می‌شود.

ترمینال جدید فرودگاه اردبیل تا پایان اردیبهشت ماه امسال به اتمام می‌رسد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، فخرالدین هاشمی  عصر امروز در بازدید از فرودگاه اردبیل اظهار داشت: ساخت ترمینال جدید فرودگاه اردبیل با مساحت هشت هزار و 100 مترمربع به پیشرفت 99 درصدی رسیده و تا انتهای اردیبهشت 98 پارتیشن‌های آن تحویل می‌شود.
 
وی از اتمام بهسازی باند اصلی فرودگاه در طی امسال خبر داد و تصریح کرد: قرارداد بهسازی سطوح پروازی باند 15-33 منعقد شده و دو هزار و 500 متر از باند تحویل پیمانکار شده است و در تلاش هستیم هر چه سریع‌تر این پروژه را با موفقیت به مرحله تکمیل برسانیم.
 
مدیرکل فرودگاه های استان اردبیل گفت: اصلاح زیرسازی باند اصلی و تعویض روکش اپرون و تاکسی وی نیز استریپ سازی این سه مورد و سیویل ورک سیستم روشنایی کت 2 انجام می‌شود و اکنون از باند اصلی به عنوان تاکسی وی استفاده می شود و رمپ را به انتهای باند 15 انتقال داده‌ایم.
 
وی گفت: بعد از اجرای این پروژه پیگیر دریافت گواهینامه استاندارد فرودگاه اردبیل خواهیم بود که در این زمینه انتظار می‌رود مشارکت‌های کارکنان و متولیان مربوطه در اولویت کاری قرار بگیرد تا بتوانیم در برقراری پروازها نیز حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم.