جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

تردد از محور سرچم فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است - خبر

 

 

تردد از محور سرچم فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است

رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: تردد از محور سرچم فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

تردد از محور سرچم فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است

سرهنگ سید محمد صفوی، رئیس پلیس راه استان اردبیل با اشاره به بارش برف و تغییر شرایط جوی در اکثر نقاط استان اردبیل گفت: به دنبال تغییر شرایط جوی و کاهش چشمگیر دمای هوا و بارش برف در اکثر نقاط استان، مشکلاتی در تردد عادی وسائط نقلیه به وجود آمد.

او با اشاره به اینکه هم اکنون تمامی جاده‌ها و محور‌های مواصلاتی استان اردبیل باز و تردد در جریان است؛ افزود: تردد از محور سرچم با لحاظ وجود کولاک مقطعی و شرایط خاص جاده فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

رئیس پلیس راه استان اردبیل با بیان اینکه عملیات برف روبی و نمک پاشی در اکثر محور‌ها در حال انجام است؛ بر همراه داشتن تجهیزات ایمنی زمستانی به ویژه زنجیر چرخ و اطمینان از سالم بودن سیستم گرمایشی و برف پاکن خودرو تاکید کرد و گفت: در محور پارس آباد شرایط جوی بارش باران حاکم است.

سرهنگ صفوی بیاان کرد: با توجه به لغزنده بودن محور‌های مواصلاتی، رانندگان با احتیاط و سرعت مطمئنه حرکت کرده و پایبند به اصول رانندگی ایمن باشند.

او با تأکید بر اینکه رانندگان و مسافران از سفر‌های غیرضروری اجتناب کنند؛ گفت: رانندگان به توصیه‌های ترافیکی پلیس توجه ویژه داشته و مشارکت با پلیس و قانونمندی را اصل مهم در پیشگیری از حوادث رانندگی تلقی کنند.