جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

تربیت انقلابی لازمه حرکت در مسیر انقلاب است - خبر

 

 

تربیت انقلابی لازمه حرکت در مسیر انقلاب است

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی اردبیل گفت: تربیت انقلابی لازمه حرکت در مسیر انقلاب و تحقق آرمان‌های اسلام ناب محمدی(ص) است.

تربیت انقلابی لازمه حرکت در مسیر انقلاب است
 حجت‌الاسلام عزیزالله عابدی  ظهر امروز در نشست فجر سلیمانی دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل اظهار داشت: تربیت انقلابی لازمه حرکت در مسیر انقلاب و تحقق آرمان‌های اسلام ناب محمدی(ص) است و اگر جوانان در محیط‌های علمی برگرفته از انقلاب اسلامی پرورش پیدا کنند، در آینده انتخابات سالم‌تر و با هدف‌تری نیز خواهیم داشت.
 
وی با اشاره به اینکه دانشگاه‌ها بهترین بستر برای تربیت نیروهای در تراز انقلاب هستند، افزود: تربیت انقلابی به‌عنوان رمز موقیت کشور در گام دوم قرار دارد و تنها با تربیت انسان‌های شایسته و در تراز انقلاب اسلامی است که می‌توان مسیر انقلاب را ادامه و آرمان‌های اسلام ناب محمدی(ص) را محقق کرد.
 
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی اردبیل به دستاوردهای انقلاب اسلامی در 40 سال گذشته اشاره و بیان کرد: انتخابات مهمترین دستاورد سیاسی انقلاب اسلامی است و در 41 سال گذشته هر سال در کشور ما انتخابات برگزار شده و مردم با حضور خود در پای صندوق‌های رای علاوه بر شرگت در تعیین سرنوشت خود، درصد بالایی از انسجام خود را در مشارکت‌های اجتماعی در جهان را نشان داده‌اند که این خود بی‌نظیر است.
عبادی به جنگ روانی دشمنان اسلام علیه ملت ایران اشاره کرد و گفت: با منحل شدن بزرگترین دستگاه شایعه پراکنی استکبار امروز منافقین کوردل با تغذیه استکبار تحت عنوان گروه‌های کوچک در شبکه‌های اجتماعی به شایعه پراکنی می‌پردازند که لازم است امت حزب‌الله با بصیرت خود آنها را نیز تار و مار کرده و از صحنه‌ها بیرون برانند.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، این نشست با هدف تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و گرامیداشت چهلم شهادت حاج قاسم سلیمانی فرمانده جبهه مقاومت با روشنگری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل در حسینیه پردیس علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان اردبیل برگزار شد.