جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

تراکم ترافیک تعطیلات عید فطر در اردبیل مدیریت می‌شود - خبر

 

 

تراکم ترافیک تعطیلات عید فطر در اردبیل مدیریت می‌شود

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: با هماهنگی تمام دستگاه‌های متولی پیک ترافیک در جاده‌های مواصلاتی اردبیل در تعطیلات عید فطر مدیریت می‌شود.

تراکم ترافیک تعطیلات عید فطر در اردبیل مدیریت می‌شود

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان مسعود امامی یگانه، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل در پنجمین جلسه کمیسیون ایمنی راه گفت: در چهار روز تعطیل پیش رو هموطنان زیادی قصد مسافرت دارند و وظیفه همه دستگاه‌ها این است که تراکم ترافیک و تصادفات احتمالی جاده‌ها را مدیریت کنند.

وی با اشاره به اینکه ضرورت رعایت قانون و توجه به علایم جاده‌ای برای رانندگان اجباری است افزود: ایمنی جاده‌ها برای رفاه حال مسافران از اولویت‌های اصلی است و با تامین اعتبار لازم سرعت گیر‌های غیر ضروری، بریدگی‌ها و مسیر‌های پرتردد اصلاح می‌شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل تصریح کرد: بامدیریت نقاط پرخطر و مراقبت‌های ویژه در موسم بار ترافیکی سنگین از میزان تلفات احتمالی و تصادفات جاده‌ای کاسته می‌شود.

امامی یگانه با اشاره به اینکه خوشبختانه با تلاش دستگاه‌های متولی نقاط حادثه خیز در جاده‌ها شناسایی شده است گفت:به منظور برآورد تامین اعتبار و تصمیمات لازم در جلسه آتی گزارش مبسوطی از نقاط حادثه خیز استان باید ارایه شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: با پیگیری و هماهنگی کمیته‌های مرتبط برخی تابلو‌های محدودیت که در گذشته نصب شده اند باید بازنگری شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل نصب دوربین‌های کنترل در نقاط مشخص از جاده‌ها را جزو ضروریات بر شمرد و اظهار داشت: نصب دوربین‌های کنترل سرعت در جاده‌ها و بزرگراه‌ها کمک بزرگی به عوامل پلیس راه و کاهش تصادفات می‌کند.

امامی یگانه گفت: به منظور رفاه حال شهروندان و مسافران نباید مقید به زمان باشیم و در صورت ضرورت موضوع برگزاری جلسات فوق العاده جهت حل مشکلات لازم است.